Вінницька ІТ-Академія
Історії успіху випускників
ita online ita online
Java developer
iOS Developer, EPAM Systems
Випуск: 22 червня 2020 року, Диплом
Kурс закінчила: Mobile Development (iOS_Swift)

Напишу власний топ 5 речей (насправді не речей), які можна чекати, прийшовши на навчання у Вінницьку ІТ-Академію. Отже, чого ви можете сподіватися від навчання в ІТ-Академії?

  • Ваша англійська має всі шанси вийти на новий рівень. Викладачі англійської чудово розуміються не тільки на своїй справі, але й на айтішній тематиці. Програма щороку вдосконалюється, підганяється під потреби галузі та конкретних студентів. Усе, що залишається – регулярно відвідувати заняття та не лінуватись виконувати домашні завдання. І останній пункт мегаважливий, тому що ніякий, навіть найгеніальніший, вчитель не зможе навчити того, хто сам вчитися не хоче.
  • Якщо ви не могли визначитися з напрямком програмування, в якому ви б хотіли працювати – швидше за все, ви це зробите приблизно після першої половини навчання. ІТ-Академія дає можливість спробувати себе в різних мовах програмування. Для декого це може бути недоліком (можливо, для тих, хто вже має конкретний план щодо своєї кар’єри), проте для мене це виявилось величезною перевагою. На момент початку навчання я чітко розуміла, що хочу навчитись писати хороший код, та в мене не було бачення напрямку, в якому я б хотіла розвиватись. Якийсь час мої думки коливались між бекендом та мобільною розробкою. І тільки спробувавши усе це на практиці, я відчула, що iOS-розробка найближча до душі.
  • В Академії створені чудові можливості для нетворкінгу. Сьогодні заняття проводить Senior Developer однієї з провідних вінницьких компаній, завтра HR з більш ніж десятирічним досвідом розповідає секрети створення успішного резюме, а післязавтра студенти йдуть на екскурсію до ІТ-компанії. Окрім того, протягом року ІТ-Академія проводить декілька заходів, на яких можна як проявити себе, так і знайти корисні знайомства, спробувати пройти співбесіду і т. п. Це і хакатони, і День кар’єри Profit Day, і навіть спільні походи та виїзди на природу, куди запрошують всіх бажаючих – від студентів до випускників та викладачів.
  • Особлива “фішка” навчального процесу, яку хочеться згадати – це заняття з підготовки до проходження співбесіди. Мабуть, це прозвучить занадто рекламно, але це насправді унікальна можливість відтренувати навички спілкування з HR, попрактикувати англійську, спробувати відповісти на каверзні питання як технічного, так і нетехнічного характеру (перевірка так званих hard та soft skills). Ця практика дуже допомагає почувати себе впевненіше на реальних співбесідах.
  • І нарешті, як то кажуть, last but not least – в ІТ-Академії навчання націлене не на отримання диплома, а на результат. Це означає, що група не закінчить навчання одномоментно. Дехто знайде першу роботу ще до закінчення навчання, дехто одразу після написання диплому. А декому буде потрібно ще трохи часу й практики, щоб “прокачати” свої вміння та навички. І в цей час ментори ІТ-Академії продовжують надавати свою підтримку: ставити завдання, перевіряти код, направляти і мотивувати. Глибоко вдячна усій команді ІТ-Академії за допомогу та підтримку на шляху до втілення мрії, за добру школу, за розуміння того, куди треба рухатись. Процвітання, натхнення та зростання кожному з вас!

Всім привіт! Мене звати Віталій.
До вступу у Вінницьку ІТ-Академію я отримав вищу освіту за спеціальністю "Фінанси" та працював економістом в одному з Вінницьких банків. Але під час роботи мене завжди не полишало відчуття, що я не на своєму місці. Остаточну крапку в моєму рішенні стати програмістом, поставило банкрутство банку, в якому я працював. Я вирішив кардинально змінити професію і пригадав, що мріяв програмувати та створювати власні програми (сайти) ще зі школи. У старших класах я навіть почав вивчати такі мови програмування як Basic та Pascal, а також спробував свої сили у табличній верстці. Але життя склалось таким чином, що батьки вирішили мою долю, та відправили вчити фінанси (в той час це було дуже популярно), і за відсутності вибору, я погодився. Проте, пройшли роки, я став більш самостійним і вирішив втілити свою мрію у життя!

Про ІТ-Академію я дізнався випадково, одного дня по дорозі на роботу, почув рекламу по радіо. Далі виявилось, що мій колега з роботи (на сьогоднішній день вже middle developer) вже почав своє навчання в ІТ-Академії, тож я розпитав його про цей заклад, та почув дуже багато гарних відгуків! І вже за кілька тижнів я відвідав свої перші лекції! У процесі навчання найбільше подобались уроки англійської мови з Аллою Бобрук, це дійсно надзвичайна людина, яка вкладає всю душу у свою працю! Також не можу не звернути увагу, що в ІТ-Академії завжди відчинені двері для людей, які дійсно прагнуть навчитись програмувати. Пам'ятаю що окрім лекцій, майже півроку щодня з 10 годин ранку і до 10 годин вечора проводив свій час саме в Академії, вивчаючи нові технології та створюючи проект з командою студентів. ІТ-Академія - це перш за все дружня атмосфера та всебічна поміч студентам у яких палають очі, коли вони бачать складні задачі! Також мені подобались цікаві розмови з викладачами на перервах, для мене було дуже важливо почути про життєвий досвід, від досвідчених програмістів, які вже не один ноутбук з'їли на програмуванні, а це саме ті люди які викладають в ІТ-Академії!

Роботу почав шукати після презентації дипломного проекту на Prof IT Day, та навіть на самому заході встиг надіслати кілька резюме в компанії, які презентували себе. Перший час мені було страшно, адже я вважав що не маю досвіду, що я дуже мало знаю. Але після того як я відвідав близько 30 співбесід, мені стало зрозуміло, що все не так погано як я вважав. Я став більш впевнений у своїх силах тому, що після кожної співбесіди я розумів, які недоліки маю та намагався їх виправити. Я зрозумів, що для розробника не має меж, не важлива мова програмування, не важливо на якому фреймворку необхідно працювати. Адже мені під час пошуку роботи довелось робити тестові завдання на різних фреймворках і на різних мовах (про які я тільки чув і навіть жодного разу не використовував). Був такий період, що протягом тижня мені довелось розібратись з трьома новими для мене фреймворками, та двома мовами. Так, я не спав декілька днів, але я виконав тестові завдання.

ІТ-Академія перш за все, навчила мене правильно шукати інформацію та використовувати її, швидко адаптуватись до нових умов, та швидко змінювати середовище в якому працюєш. Також не менш важливо, що в Академії ми мали змогу створити наші перші проекти, які вже можна вказати у своєму резюме! Отже, через місяць я вже пішов на свою першу роботу, як PHP розробник. Це була не велика фірма, але я отримав перший практичний досвід комерційної розробки. Пропрацювавши 2 місяці я перейшов на іншу фірму (запропонували більшу платню), на якій отримав досвід роботи із закордонними замовниками, але там я теж пропрацював лише 2 місяці, тому що для мене цього було мало, я хотів займатись сучасними технологіями, які на жаль не там не використовувались. На сьогоднішній день я працюю у велекій компанії, використовую сучасні технології у своїй розробці та щодня маю розмови і переписку із закордоним замовником. Мені подобається моя робота, я приходжу на роботу із задоволенням, і не звертаю увагу на те як летить час, через що часто затримуюсь на роботі і отримую на горіхи від дружини =) Але для мене це приємні клопоти!

Робота програміста подобається мені також, тим що я вдосконалюю себе щодня, та щодня вивчаю щось нове, спілкуюсь з досвідченими програмістами та переймаю їх досвід. А найбільше мені подобається відчуття, коли ти запускаєш свою програму і вона працює!

Java developer
Application Engineer, Pillar - Solid Offshore
Випуск: 27 серпня 2017 року, Диплом
Kурс закінчив: Manual QA (Тестувальник)

Привіт, що я можу розповісти за своє навчання у IT Academy, можу сказати що відчував лише позитивні емоції оскільки я знав чого туди пішов. До моменту вступу до Академії перебував у центрі зайнятості і відчайдушно шукав ту справу, не яка лише приносила б мені чудові заробітки, а й те що мені дійсно подобалося б.

Мій вибір був зроблений на користь IT сфери, оскільки ця галузь за останні декілька років у нас в Україні почала не те що швидко розвиватись а пішла кілометровими кроками та й знайомі радили зайнятись саме цим. Потім переді мною стало питання де ж все таки здобути мені знання і навички необхідні для працевлаштування. Мені на очі потрапило оголошення вищевказаної Академії про новий набір на навчання, одразу ж зателефонував і мене запросили на співбесіду і згодом я почав навчання. ​У процесі навчання мені подобалось все без винятку, оскільки для мене відкривався зовсім невідомий мені світ програмування, і я ним захопився.

Познайомився з безліччю цікавих людей, яких гордо називаю друзями та з якими подолав цей цікавий але важкий шлях у навчанні. Викладачі дуже кваліфіковані професіонали своєї справи. Мені дуже сподобалось відношення керівництва до англійської мови оскільки у сфері IT без неї нікуди, і завдяки тим же викладачам англійської, а саме Аллі Бобрук, Діані Манкевич та Віталіні Арсенюк я досяг необхідного рівню англійської який потрібний щоб твоє резюме розглянули рекрутери. Роботу знайшов ще коли навчався, на даний час працюю QA - engineer у компанії Pillar яка займається готельно-ресторанним бізнесом. Робота дуже подобається і я дуже радий що не помилився ні з вибором професії ні з місцем навчання. IT Academy ти залишишся в моєму серці назавжди. Дякую)

Java developer
Application Engineer, EPAM Systems
Випуск: 15 серпня 2016 року, Диплом, Відео

Довго міркував над тим, що ж написати і з чого почати, адже були як позитивні моменти так і не дуже...

Перш за все, згадалась цитата Сергія Шнурова: "Критика — это описание того, как сделал бы критик на месте автора, если бы он был на месте автора. Как бы он поступил, если бы у него были возможности автора, аудитория автора, удачливость автора, гонорары и авторская биография. Но ничего этого у критика нет, поэтому он критик." Тому все, що далі буде сказано, слід сприймати саме в цьому контексті і як суб’єктивну думку )) Але ближче до суті:

На першій зустріч з директором (Романом), він обіцяв, що при бажанні, кожна людина може стати програмістом, після ІТ-Академії я зможу з легкістю самостійно освоїти будь-яку іншу мову програмування (навіть ту, про яку не згадувалось під час навчання), Академія буде всіляко сприяти моєму працевлаштуванню. Ці обіцянки виконано! Саме завдяки Академії, я зараз працюю на посаді Web developer, пишу на Ruby on Rails (під час навчання не вивчали), а на момент вступу навіть не знав різниці між Java та JavaScript... Навіть соромно якось... Всім хто планує "вляпатись" в ІТ-сферу, хочу сказати:

- звикайте навчатись самостійно, постійно навчатись, щодня - в програмістів така карма;
- якщо Ви вважаєте, що Академія "повинна" всього Вас навчити - забудьте, якщо Ви самі не прагнете розвиватись, ніхто заставляти Вас не буде;
- якщо в ІТ-сфері вас приваблюють лише з/п, а сам процес написання коду вас дратує - забудьте;
- в Академії немає жодного не важливого предмету, намагайтесь брати максимум від кожної пари;
- вчіть Англійську мову, вся адекватна документація написана саме англійською.
Якщо Ви не згодні хоча б з одним пунктом, в ІТ-Академію йти навчатись не варто, власне як і в ІТ!

Java developer
Java Developer, LetyShops
Випуск: 23 серпня 2013 року, Диплом
Kурс закінчила: Програміст (Java)

Я - випускниця Вінницької ІТ-Академії.

Є декілька моментів, які вирізняють ІТ-Академію з поміж інших профільних ВНЗ. Перш за все, це принцип самомотивації студентів, тобто студент вчиться не тому, що від нього вимагають батьки, ректор чи декан, а тому що розуміє цінність і потрібність знань. Інший важливий момент - це навчальна програма, яка побудована за принципом - “все необхідне і нічого зайвого”. Це допомагає концентруватися на головному та пов'язувати знання в систему - починаючи від звичайної вищої математики і аж до сучасних фреймворків та об’єктно-орієнтованих мов програмування.

Третій аспект - комплексність навчальної програми, яка закладає підґрунтя для подальшого розвитку програміста у будь-якому напрямку - від веб-дизайнера до IT Architect’а. Знання вищої математики, дискретної математики, баз даних, алгоритмів, принципів веб-, процедурного та об’єктно-орієнтованого програмування дає можливість студенту обирати будь-яку спеціалізацію у сфері ІТ.

І останній момент - це практичне спрямування. Базові знання в ІТ-Академії подаються в класичному університетському вигляді - лекції, домашнє завдання, екзамени. Але потім вони обов'язково закріплюються на практиці, під керівництвом досвідчених програмістів провідних вінницьких ІТ-компаній. Загалом, ІТ-Академія - це гарний шанс стати програмістом, якщо ти готовий реально вчитися і працювати над цим.

Java developer
Web Developer, Soft Generation
Випуск: 31 березня 2021 року, Диплом

До старту навчання у Вінницькій IT Академії працював консультантом у магазині будівельних матеріалів.

Можливості для кар'єрного зростання були, але розвиток і зріст саме у цьому направленні мене мало цікавив. Освоювати основи HTML, CSS, JS з самого нуля почав десь за рік до мого знайомства з Вінницькою IT-Академією Після отримання певних навичок, отримав пропозицію на підробіток у вільний час з використанням набутих знань.Це мене дуже надихнуло та мотивувало

Але згодом я зрозумів що мені ще дуже багато чому потрібно навчитись, щоб розвиватись і зростати як професіонал. Для більших шансів на успіх та для прискорення процесу мені потрібна була структурована інформація та саме актуальна. Навчання в ІТ-Академії було нелегким, але дуже цікавим.Дякуючи викладачам і менторам які допомагали в складних на той час для мене задачках.І саме головне що тут навчають вчитися, це просто необхідно для подальшого розвитку.Дуже сподобались командні івенти та хакатони які принесли гарний настрій та додаткову мотивацію. Наразі я працюю у Вінницькій ІТ-компанії "Soft Generation". Дякую Вінницькій IT-Академії за допомогу в набутті навичок та знань.

Java developer
nodeJS Developer, LAMPA Software
Випуск: 04 травня 2020 року, Диплом

Працював у податковій 15 років. Випробував усі напрямки роботи в даній сфері. Захотів повністю змінити своє життя: вивчити кардинально інше, розвиватись, а “душа лежала” саме до ІТ. Спробував сам вивчати мову програмування Java. На це витратив 7 місяців свого життя. А якраз в цей час, мій колега Міша пішов навчатись до Вінницької ІТ-Академії. Але я ще не міг відірватись від звичного місця. Та за той час, мій колега вивчив і вмів значно більше, ніж я намагався вчити сам. Міша підштовхнув змінити просто захоплення на професію і врешті зробити вирішальний крок і змінити своє життя.

Навчання пройшло без надривів і недоспаних ночей, тому я міг суміщати навчання та роботу. Прийшов я з жахливими знаннями англійської, навіть не думав, що мені доведеться вчитись розмовляти. Коли йшов навчатись, планував вивчати Java. Але під час навчання познайомились з різними напрямками і написав мільйон “Hello World” на різних мовах! І вже тоді, по результатах тестування потрапив на NodeJS. Було трохи важко, бо до цього лише пару відео дивився по даній мові. Та гарним навиком стала робота в команді, влиття в ІТ-колектив на етапі навчання на реальних проектах. Мотивували досягнення інших людей, які до старту взагалі не вміли програмувати, а ще - командний дух та процес змагання. Навчитись кодити на проектах так, як в ІТ-Академіїі з менторами я точно не зміг би самостійно. Вже під час навчання на 10-й місяць запропонували посаду web-розробника на NodeJS в Magisoft Solutions. Тут, я навчився повністю всього, від перших кроків створення, архітектури, побудови до розгортання проекту в продакшн. Всім хто думає, що вік це перепона змінити життя і піти в ІТ - не бійтесь, все реально. Я зміг - і ви зможете. Щиро дякую всім викладачам, які допомогли досягти мету.

Java developer
Випуск: 09 вересня 2019 року, Диплом
Kурс закінчила: Manual QA (Тестувальник)

Пройшло більше року після закінчення навчання у ІТ-Академії, і я з точністю можу сказати що ні про що не жалію і пішла би навчатись ще раз у Вінницьку IT-Академію для освоєння нової спеціалізації. Це місце нових знань та можливостей, кожна людина в ній дає можливість пізнати щось нове, не зважаючи на те чи це був викладач, менеджер чи директор.

На самому початку нас попередили що навчання не буде схожим на навчання в школі чи університеті. Так і було. Предмети лиш ті, котрі необхідні для подальшої роботи та розуміння як що працює. Викладачі, професіонали-практики, які прийшовши з роботи, зі своїх проектів діляться своїми знаннями та вмінями.

Ще одним великим плюсом у навчанні була практика, де на реальних проектах у студентів є можливість спробувати свої знання на ділі. І у реальній команді відчути кожен етап роботи.

Також, Вінницька IT-Академія, є місцем де можна знайти друзів та однодумців. Я вдячна кожному за можливість здобути знання та практику, та стати конкурентоспроможним спеціалістом на IT-ринку.

Java developer
Middle Web Developer, RIA.com
Випуск: 04 травня 2020 року, Диплом

До вступу в ІТ-Академію я працював 3.5 роки експертом-оцінювачем в ломбарді. Перший час звикав, були моменти, коли думав, що мені це навіть подобається, але все ж зрозумів, що немає ніякого розвитку і це точно не те, чому я хочу присвячувати свій час. Орієнтовно за пів року до звільнення я думав чим хочу і буду займатись, розглядав тоді два варіанти, перший — їхати на роботу за кордон, другий — «вайти в IT», як зараз полюбляють говорити. Я обрав другий варіант, так як давно хотів пізнати «магію» програмування і знав, що це сфера в якій можна і потрібно розвиватись.

Оскільки я хотів за відносно короткий час оволодіти необхідними навиками та чим скоріше отримати роботу, до вибору навчального закладу підійшов доволі серйозно. Шукав в інтернеті, радився з друзями та знайомими. Знаходив різні «no name» курси, також більш відомі з назвою, але які мали не дуже позитивні відгуки. Потім зустрів колегу з ломбарду (Саша Пінчук), який звільнився раніше, він розповів, що навчався в ІТ-Академії на тестувальника та через 6 місяців навчання влаштувався успішно на роботу. Пізніше я дізнався, що на той момент в ІТА навчався ще один мій колега (Денис Дзюбенко), тільки він обрав напрям програмування і також влаштувався на роботу ще до кінця навчання. Для мене дані аргументи були вагомими, тому я обрав ІТ-Академію.

Що стосується самого навчального процесу, мені подобалось, що не було зайвих предметів, так як в університеті, це дозволяло концентрувати увагу конкретно на тому, що дійсно необхідно. Спасибі Юрію Мітюшкіну та Владимир Гринченко, які надали нам основи та розуміння програмування, буквально розкладали все по комірочках пам`яті. На той момент, здавалось що „Ci“ можна було вивчати на пару місяців менше, але з іншої сторони — у нас пішло би більше часу на вивчення пропущених моментів із обраною мовою програмування.

Звісно не можу оминути процес вивчення англійської мови, яка є не менш важливою, ніж мова програмування. «Thank so much» Alla Bobruk, Vita Arseniuk, Олеся Бойван, Diana Mankevich за цікаві та продуктивні заняття, за те що розуміли нашу «чисту» англійську та допомагали покращити її рівень. Спасибі Oleksii Tiurenkov за пояснення різних незрозумілих і здавалось би складних речей на простих життєвих прикладах, за патерни не тільки в програмуванні, а і в роботі команди та робочому процесі загалом. Дякую Alexandr Panchenko за «інтенсивчики», вирішення мердж конфліктів, поради щодо того, щоб розписувати задачі просто на аркуші (дійсно іноді допомагає); Евгений Долгий за те, що з позитивом сприймав не завжди розумні, іноді туповаті питання, старався навчити працювати з гітом; Віталій Гавриш (Виталий Гаврыш) за різноматні маніпуляції із запитами до БД, без яких зараз практично нічого не можна зробити. Спасибі менеджерам Трохимчук Ольга та Julia Shevchenko, завжди на позитиві та по-дружньому готові відповісти на питання та допомогти; Игорь Баранюк та Oleg Rostov, що допомагали «творити» на PHP / Laravel, іноді сиділи до вечора.

Після вибору основної мови програмування, а це був JavaScript, шукати роботу я ще не поспішав, оскільки розумів, що знаю дуже мало і був невпевнений, але приглядав курси від ІТ-компаній. Хоч і бекенд був мені ближче до душі, я вирішив спробувати зовнішні курси від еPam по JS Frontend. Вдячний Милослава Черний за те, що допомогла скласти та оформити резюме. Я пройшов тест на рівень англійської, тестування по JS, співбесіду на англійській мові та почав відвідувати курси. Потім одного вечора отримав повідомлення від HR-менеджера RIA із пропозицієї пройти співбесіду. Для мене це було так неочікувано, що я навіть не уточнив деталі по вакансії та мові програмування. Пройшовши співбесіду, отримав тестове завдання та відправив згідно дедлайну. Через два тижні отримав пропозицію роботи в компанії, як back-end розробник. Отже, до кінця навчання залишалось 4.5 місяці, а я вже отримав реальний офер.

Вдячний Boris Mohyla та Max Zhuk, реально класні ментори, за те, що навчили основам та тонкощам JS/NodeJS, формування структури проекту та допомагали в тупикових ситуаціях, адже працюю я зараз в основному із нодою та потрібно орієнтуватись в багатьох проектах. Спасибі Roman Melnyk, що порекомендував мене, як кандидата на дану вакансію.

Може виникнути питання, чому я не вивчив сам якусь мову програмування? Пробував, читав, навіть код писав. Перший раз дійшов до «Hello, world!» на пайтоні, другий раз трохи далі, написав простий калькулятор і конвертер на С++, на цьому моє програмування закінчилось. Не вистачало напевно самодисципліни, спрямованості по чомусь конкретному, не було того, хто міг підказати чи направити. В ІТ-Академії я визначився в якому напрямку хочу працювати і були люди, які могли допомогти з практичного досвіду, а не просто прочитавши теорію з гугла. Зараз я працюю в команді «Перевірені авто». На даний момент мої завдання пов`язані переважно із серверною частиною для мобільного додатку, але цим не обмежуються, актуалізація АРІ (переведення з PHP на ноду), написання документації по вже наявному та новому функціоналу, розробка проксі-серверу на apollo-graphql для додатку.

Робота розробника подобається тим, що із літер, цифр, символів можна зробити щось працююче, потрібне і корисне, це якщо висловлюватись просто. Взагалі отримую певне задоволення при вирішенні тієї чи іншої задачі. Коли реально треба продумати алгоритм для вирішення. Також не менш важливим є те, що при наявності хорошого ноута та інтернету ви можете працювати будь-де. Порада для тих, хто в пошуку місця, де з вас «зроблять айтішніка»: якщо вважаєте, що оплатили курс, пройшов термін по договору і вас зобов`язані за цей період навчити, то це працює не так. Як мінімум від вас потрібне бажання вчити, писати код, робити помилки та шукати рішення для їх виправлення. Якщо вже почали входити в ІТ, то будьте ласкаві, приділяйте цьому час не тільки на заняттях, а й дома. Щодо того, що прийдеться розбирати (хоч і поверхнево) декілька мов програмування, можливо це буде плутати, дуже мало запам`ятається, але прийде час і вам прийдеться переключитись на іншу мову, навіть якщо не повноцінно, але прочитати і зрозуміти чужий код буде необхідно.

Java developer
Web Developer, Aura Sofware Company
Випуск: 04 травня 2020 року, Диплом

Начать свой отзыв хочу со слов благодарности. Спасибо Вите, Алле, Диане и Милославе за уроки английского, благодаря вам сейчас у меня уверенный А2, а ведь когда я пришла к Алле на собеседование, перед стартом занятий, я разговаривала с ней на русском, а не на английском. ☺️ Так же хочу сказать спасибо Юрию Митюшкину за ту базу в программировании, которую он нам дал и за доступную подачу материала, ведь в программировании, как и в английском я была абсолютным нулём, а также за то что он задерживался с нами после пар, помогал в решении задач. Спасибо Алексею Тюренкову, на Ваших лекциях всегда было интересно и весело. Так же спасибо нашим менторам и наставника за помощь в написании проектов и спасибо всем остальным преподавателям за отличную базу знаний. Отдельно хочу поблагодарить менеджеров Юлю и Олю, с вами всегда приятно поговорить и чай у вас вкусный.☺️ И спасибо Роману Александровичу за помощь и поддержку в поисках первой работы.

Ещё хочу поблагодарить своих одногруппников. Рада знакомству с каждым из вас. Будущим студентам я бы посоветовала следующее: быстрее адаптироваться к процессу обучения в ІТ-Академии. Тут не так как в универе, нет четких лекций и семинаров. Расчет больше на самообразование, а преподаватели больше направляют, помогают разобраться в непонятных вопросах. Базы данных - это не факультативный предмет, как я подумала в свое время. Это супер важно для разработчика. Как жаль, что это я поняла только устроившись на работу. Ну и английский язык, тут думаю, объяснять не нужно.

Подводя итоги, IT-Академия дает хорошую базу, которой достаточно для входа в IT-сферу, а также это отличное соотношение цены/качества и сроков обучения.

Java developer
Software Engineer, AMC Bridge
Випуск: 03 червня 2017 року, Диплом
Kурс закінчив: Програміст (C#

До вступу в ІТ-Академію я працював 3.5 роки експертом-оцінювачем в ломбарді. Перший час звикав, були моменти, коли думав, що мені це навіть подобається, але все ж зрозумів, що немає ніякого розвитку і це точно не те, чому я хочу присвячувати свій час. Орієнтовно за пів року до звільнення я думав чим хочу і буду займатись, розглядав тоді два варіанти, перший — їхати на роботу за кордон, другий — «вайти в IT», як зараз полюбляють говорити. Я обрав другий варіант, так як давно хотів пізнати «магію» програмування і знав, що це сфера в якій можна і потрібно розвиватись.

Оскільки я хотів за відносно короткий час оволодіти необхідними навиками та чим скоріше отримати роботу, до вибору навчального закладу підійшов доволі серйозно. Шукав в інтернеті, радився з друзями та знайомими. Знаходив різні «no name» курси, також більш відомі з назвою, але які мали не дуже позитивні відгуки. Потім зустрів колегу з ломбарду (Саша Пінчук), який звільнився раніше, він розповів, що навчався в ІТ-Академії на тестувальника та через 6 місяців навчання влаштувався успішно на роботу. Пізніше я дізнався, що на той момент в ІТА навчався ще один мій колега (Денис Дзюбенко), тільки він обрав напрям програмування і також влаштувався на роботу ще до кінця навчання. Для мене дані аргументи були вагомими, тому я обрав ІТ-Академію.

Що стосується самого навчального процесу, мені подобалось, що не було зайвих предметів, так як в університеті, це дозволяло концентрувати увагу конкретно на тому, що дійсно необхідно. Спасибі Юрію Мітюшкіну та Владимир Гринченко, які надали нам основи та розуміння програмування, буквально розкладали все по комірочках пам`яті. На той момент, здавалось що „Ci“ можна було вивчати на пару місяців менше, але з іншої сторони — у нас пішло би більше часу на вивчення пропущених моментів із обраною мовою програмування.

Звісно не можу оминути процес вивчення англійської мови, яка є не менш важливою, ніж мова програмування. «Thank so much» Alla Bobruk, Vita Arseniuk, Олеся Бойван, Diana Mankevich за цікаві та продуктивні заняття, за те що розуміли нашу «чисту» англійську та допомагали покращити її рівень. Спасибі Oleksii Tiurenkov за пояснення різних незрозумілих і здавалось би складних речей на простих життєвих прикладах, за патерни не тільки в програмуванні, а і в роботі команди та робочому процесі загалом. Дякую Alexandr Panchenko за «інтенсивчики», вирішення мердж конфліктів, поради щодо того, щоб розписувати задачі просто на аркуші (дійсно іноді допомагає); Евгений Долгий за те, що з позитивом сприймав не завжди розумні, іноді туповаті питання, старався навчити працювати з гітом; Віталій Гавриш (Виталий Гаврыш) за різноматні маніпуляції із запитами до БД, без яких зараз практично нічого не можна зробити. Спасибі менеджерам Трохимчук Ольга та Julia Shevchenko, завжди на позитиві та по-дружньому готові відповісти на питання та допомогти; Игорь Баранюк та Oleg Rostov, що допомагали «творити» на PHP / Laravel, іноді сиділи до вечора.

Після вибору основної мови програмування, а це був JavaScript, шукати роботу я ще не поспішав, оскільки розумів, що знаю дуже мало і був невпевнений, але приглядав курси від ІТ-компаній. Хоч і бекенд був мені ближче до душі, я вирішив спробувати зовнішні курси від еPam по JS Frontend. Вдячний Милослава Черний за те, що допомогла скласти та оформити резюме. Я пройшов тест на рівень англійської, тестування по JS, співбесіду на англійській мові та почав відвідувати курси. Потім одного вечора отримав повідомлення від HR-менеджера RIA із пропозицієї пройти співбесіду. Для мене це було так неочікувано, що я навіть не уточнив деталі по вакансії та мові програмування. Пройшовши співбесіду, отримав тестове завдання та відправив згідно дедлайну. Через два тижні отримав пропозицію роботи в компанії, як back-end розробник. Отже, до кінця навчання залишалось 4.5 місяці, а я вже отримав реальний офер.

Вдячний Boris Mohyla та Max Zhuk, реально класні ментори, за те, що навчили основам та тонкощам JS/NodeJS, формування структури проекту та допомагали в тупикових ситуаціях, адже працюю я зараз в основному із нодою та потрібно орієнтуватись в багатьох проектах. Спасибі Roman Melnyk, що порекомендував мене, як кандидата на дану вакансію.

Може виникнути питання, чому я не вивчив сам якусь мову програмування? Пробував, читав, навіть код писав. Перший раз дійшов до «Hello, world!» на пайтоні, другий раз трохи далі, написав простий калькулятор і конвертер на С++, на цьому моє програмування закінчилось. Не вистачало напевно самодисципліни, спрямованості по чомусь конкретному, не було того, хто міг підказати чи направити. В ІТ-Академії я визначився в якому напрямку хочу працювати і були люди, які могли допомогти з практичного досвіду, а не просто прочитавши теорію з гугла. Зараз я працюю в команді «Перевірені авто». На даний момент мої завдання пов`язані переважно із серверною частиною для мобільного додатку, але цим не обмежуються, актуалізація АРІ (переведення з PHP на ноду), написання документації по вже наявному та новому функціоналу, розробка проксі-серверу на apollo-graphql для додатку.

Робота розробника подобається тим, що із літер, цифр, символів можна зробити щось працююче, потрібне і корисне, це якщо висловлюватись просто. Взагалі отримую певне задоволення при вирішенні тієї чи іншої задачі. Коли реально треба продумати алгоритм для вирішення. Також не менш важливим є те, що при наявності хорошого ноута та інтернету ви можете працювати будь-де. Порада для тих, хто в пошуку місця, де з вас «зроблять айтішніка»: якщо вважаєте, що оплатили курс, пройшов термін по договору і вас зобов`язані за цей період навчити, то це працює не так. Як мінімум від вас потрібне бажання вчити, писати код, робити помилки та шукати рішення для їх виправлення. Якщо вже почали входити в ІТ, то будьте ласкаві, приділяйте цьому час не тільки на заняттях, а й дома. Щодо того, що прийдеться розбирати (хоч і поверхнево) декілька мов програмування, можливо це буде плутати, дуже мало запам`ятається, але прийде час і вам прийдеться переключитись на іншу мову, навіть якщо не повноцінно, але прочитати і зрозуміти чужий код буде необхідно.

Java developer
Випуск: 03 червня 2017 року, Диплом
Kурс закінчив: Програміст (C#

Ура, я добрался до отзыва о IT-Academy Vinnytsia в которой учился.

Думаю сидя дома вторую неделю в карантине и понимая что сидеть ещё долго ты дорогой читатель уже осознал окончательно что пора что то в своей жизни поменять. О том почему стоит учиться в ІТ-Академии написали многие выпускники, я же напишу почему не стоит!И так.

  1. Если для тебя академия по сути это политех но только в профиль, где ты заплатил за обучение а значит тебе плевать на всё. Потому что можно просиживать штаны на парах а потом в конце года занести пакет и всё хорошо. Где в конце обучения занёс какое то количество $ и тебе дали диплом? - нет, тебе сюда нельзя. Может тебе крупно как то повезёт и тебе (я даже не представляю как) дадут диплом за деньги то я тебя расстрою. Такой диплом можно пустить только на медиаторы. IT это сфера бизнеса как раз образца развитых стран. Можно сказать мост из нашего прошлого века в новый цивилизованный. Тут всем плевать сколько у тебя крутых дипломов если ты не можешь делать свою работу, и делать её качественно. И никакой папаня депутат тебе не поможет.
  2. Если ты заражен вирусом “мне все должны” это академия для тебя плоха. Ты же хочешь чтобы тебя обучали опытные программисты? У которых годы опыта позади. И ты хочешь выучиться на профессию в которой можно зарабатывать по несколько тысяч долларов в месяц. Так вот, если тебе лень учиться, ты хочешь чтобы за тобой бегал каждый преподаватель потому что “я же заплатил за обучение”, нед дорогой. Преподаватели которые зарабатывают на своей основной работе несколько тысяч долларов в месяц не будут за тобой бегать. И заплатил ты не так уж и много. Твоё годовое обучение отобьется за пару месяцев. А в перспективе через пару лет ты сможешь зарабатывать столько что твоё обучение отобьется за 1-2 рабочих недели.
  3. Если у тебя в день всего 1-2 часа свободного времени - тебе нельзя идти учиться в академию. Потому что первые пару месяцев ещё как то можно “походить на пары и послушать”, то дальше без постоянной ежедневной практики твоё обучение закончится ничем. Прости прими как должное что кроме времени на парах тебе ещё нужно будет 3-6 часов каждый день дома вкалывать. В этой академии тебя не будут гладить по головке, ходить вокруг тебя и упрашивать, не будут продавать диплом потому что ты спалишься на первой же работе, а академия из-за тебя потеряет репутацию. Тут не получится халявить. Здесь всё серьёзно!

Но если всё описанное выше тебе не подходит - эта академия очень плоха для тебя. Ужасная, плохая и не подходящая академия. Не трать на это время.Но поверь мне мой дорогой читатель оно того стОит. И если ты всё таки решился, то не бойся. Тебе тут всегда помогут, тут прекрасные преподаватели, отличный курс, шикарный старт. Но только если ты сам этого захочешь и будешь для этого прилагать все усилия.

Вперёд!

Java developer
Senior Software Engineer, Upwork core
Випуск: 01 березня 2020 року, Диплом

Сейчас я работаю в компании Upwork, ранее EPAM, ранее работал backend & frontend developer на фирме Aura. До ІТ-Академии учился, а потом работал в налоговой. ІТ-Академию выбрал потому, что ищут работу после окончания. Ну и срок обучения малый. Но если выбирать из этих пунктов, то это, конечно, то, что ищут работу. В обучении нравилось отношение к студентам. Но программу лично я немного изменил бы.

Работу мне предложили еще во время учебы в Винницкой ІТ-Академии. Нашел ее перед тем, как должен был быть выпуск. Это радует и очень понравилось.

Java developer
iOS Developer, EPAM Systems
Випуск: 18 вересня 2019 року, Диплом
Курс закінчила: Mobile Development (iOS_Swift)

Сподобалось, що у Вінницькій ІТ-Академії комплексний підхід до навчання, а не навчання мові програмування x.y.z. Є вища математика, комп‘ютерні мережі, вивчення базових алгоритмів та структур даних на базі процедурної мови «С».

Була можливість працювати разом з іншими студентами на проектах, з дизайнерами і тестувальниками, що максимально близько відтворює реалії того, як відбувається розробка на справжніх проектах, на які я мала нагоду потрапити пізніше, пройшовши стажування і отримавши роботу у чудовій компанії. Уважні викладачі, все доступно пояснюють і завжди раді відповісти на питання. Англійська теж на високому рівні. Були нюанси з розкладом, не все ідеально, але ІТ-Академія дає все, що потрібно, щоб отримати роботу. Треба багато працювати самостійно, тут без варіантів. Бажаю всім успіху!

Java developer
Web Developer, RIA.com
Випуск: 09 вересня 2019 року, Диплом

Привіт. Про програмування, як вид діяльності, почав задумуватись ще в далекому 2012 році. Вже тоді самостійно починав вивчати по книжках та на веб ресурсах спочатку С++, трохи згодом PHP. Але довести свої старання до необхідного рівня і як результат працевлаштуватися - мені не вдалось. Коли самонавчався, відвідав кілька інтерв'ю, де мені дали зрозуміти, що, крім, самих знань по програмуванню, англійська мова є також не менш важливою. Трохи ще позаймавшись, я, врешті решт просто перегорів так як не бачив результату своїх старань. Було 4 інтерв'ю, які не принесли бажаної роботи)

До рішення знову спробувати стати програмістом я йшов 5 років. Працював в галузях не пов'язаних з програмуванням. Рішення піти вчитись прийшло швидко, так як для себе я зрозумів що потрібна система, систематичність та правильний вектор, які для себе я визначити не міг, бо досвіду “0” і підсказати не було кому. Про Вінницьку IT-Академію чув вже доволі давно, правда, нічого конкретного в плані рекомендацій. Але провчившись в даному закладі ОДНОЗНАЧНО РЕКОМЕНДУЮ його, і зараз на власному прикладі розповім чому. Одразу хочу попередити, що все розказане мною буде виключно мій особистий досвід перебування в ній та свої відчуття.

ІТ-Академія забезпечує чудовими викладачами-практиками, які охоче діляться своїм досвідом. Вони відкриті до спілкування і готові допомогти дуже часто і в позанавчальні години. Комфортні аудиторії та завжди привітний менеджерський склад ІТ-Академії. Сам процес навчання в мене проходив досить рівно, заняття корисні та цікаві.

Дуже класні викладачі англійської, які зроблять все необхідне щоб ВАЙТИ_В_АЙТІ. Реальне розуміння процесів, які проходять в програмуванні почало приходити під час роботи на проектах, де є можливість відчути себе розробником і, де є робота в команді. Для себе зрозумів що програмування - це така ж навичка як і, наприклад, робота тим же продавцем чи зварювальником. До того веду, що це все можна навчитись і ці навички здобути реально. Працювати доведеться багато і старанно, причому на протязі всього навчання, звичайно, якщо ви бажаєте досягнути результату. Дуже часто доводилось засиджуватись допізна в пошуку рішення над задачами. І вони не завжди приходили швидко і легко.

Це постійний процес самовдосконалення себе як спеціаліста і постійний пошук кращих рішень написання коду, так як сфера ІТ розвивається дуже стрімко і сьогоднішні рішення через незначний час можуть втратити свою актуальність. Тому потрібно бути готовим до змін і не варто прив'язуватись, наприклад, до якоїсь певної мови програмування. З власного досвіду скажу, що в ІТ-Академії вивчав профільно nodejs, але потрапивши на роботу (мені пощастило з роботою вже після року навчання) півроку програмував на мові elixir.

Хто не чув - так, є така мова програмування)) І ще було трішки php. І знаєте що? Живий! І навіть іноді посміхаюсь) Звісно, це все жарти.

І по великому рахунку, не дуже принципово на чому писати (1С не рахується:)) - так як це все інструмент для реалізації поставленої задачі.

Якщо кому цікаво чи всі довчились до кінця навчання, то відповім - ні. Десь приблизно 40-50% дійшло до кінця +/-, точно правда не рахував, але десь так. Також хочу додати, що пошук роботи слід починати самостійно - це дозволить підготуватись краще морально до цих всіх процесів і не чекати, що пропозиція з'явиться сама собою. Все починається з рішення, а прийнявши рішення - все стає прогнозованим.

Такий підхід працює для мене. Якщо моя розповідь розвіє чийсь хоч один сумнів, то ту всю пєлєну слів писав не даремно. Зварювальники та продавці, до речі, світу теж потрібні. Всім успіхів в пошуку себе!

Java developer
Software Engineer, CHI Software
Випуск: 14 Серпня 2016 року, Диплом

До поступления в Винницкую IT-Академию работал менеджером по продаже офисного оборудования. Так сложилось, что заинтересовался web-программированием.

Самостоятельно изучал HTML, CSS, JavaScript. Сделал несколько простых сайтов для своих нужд. Ради спортивного интереса попробовал пройти интервью в винницких веб-студиях, но первый вопрос был - Tell me about yourself. На тот момент с английским у меня было "никак". После этого было очевидно, что для поиска работы нужен English и больше знаний. Изучив имеющиеся варианты возможного обучения, лучшей альтернативы, чем IT-Академия я не нашёл. В процессе обучения для меня было важно системный подход, ежедневные занятия, помощь преподавателей, набор полученных знаний (HTML, CSS, JS, PHP, базы данных, English).

Самостоятельно изучить столько материала и получить практических знаний в течении года практически не реально. Спасибо руководству IT-Академии что дали возможность поработать после окончания обучения на реальном проекте и приобрести первый опыт. На данный момент работаю frontend разработчиком в EXADEL Ukraine на позиции software engineer.

Java developer
ETL Developer, EPAM Systems
Випуск: 24 травня 2017 року, Диплом

Мене звати Саша і я випускник Вінницької ІТ-Академії 2017 року.

Завдяки навичкам, які отримав під час навчання, і гарній роботі адміністрації Академії, працюю в ІТ-сфері, як ВІ dev більше 2-ох років. Роботою цілком задоволений, можна сказати, що знайшов себе) В ІТ-Академії мене не готували до даної спеціальності, але навчили базовим умінням, які уже в свою чергу допомагають значно легше зорієнтуватися в нових тулзах, або освоїти нові мови програмування/середовища. Звісно, під час навчання, ви можете отримати навички на значно вищому рівні, ніж базовий, але в моєму випадку, мені допомогли знайти роботу раніше, ніж я завершив навчання, тому надалі я вдосконалював уже необхідні для теперішнього напрямку скіли. Головне не боятися і пробувати щось нове і цікаве для себе.

Для абітурієнтів, я порекомендував би не зупинятися лише на напрямку програмування. Так, існує тверження, що розробники отримують найбільше, частково воно вірне, але якщо робиш те що подобається, свої цілі(фінансові/кар'єрні...) значно швидше досягнеш. ІТ - досить широка сфера, в якій майже будь-хто може знайти себе, не лише "програмісти до кісток". Тому це чудово, що в ІТ-Академії з’явилося досить багато напрямків, які допоможуть розкрити саме ваш потенціал, а не влаштувати на популярну вакансію, яка вам не по душі.

Дякую колективу викладачів та адміністрації IT-Academy за гарну роботу!!!

Java developer
PHP Web Developer,TapOK
Випуск: 4 березня 2019 року, Диплом

Закінчила медичний університет - провізор, потім аграрний - менеджмент. Працювала в аптеці 2 роки. З часом почалась депресія, розуміла, що це не моє. Коли позвонила подруга, яка вирішила кардинально змінити життя і запропонувала спробувати із нею - я без вагань погодилась. Вона обрала сферу ІТ. Ми разом промоніторили всі відгуки про заклади, які навчають айтішників, і обрали Вінницьку ІТ-Академію. Навчання було цікавим, багато всього нового. Спочатку було все незрозумілим: якісь теги, HTML, голова йшла обертом. Але завжди, які б “тупі запитання” я не задавала - викладачі давали відповідь і допомагали. Завдання були важкими, але я їх робила. Сподобався курс TI, на якому нас готували до проходження співбесід. Після цього курсу я була морально готова до інтерв’ю з HR-ом.

Завжди хотіла працювати на back-end, але не було вакансій. Тоді вже хотіла з відчаю йти працювати на front-end. Та викладачі порадила не здаватись і ще побути на проекті та продовжувати навчання. За місяць до випуску, почала відвідувати співбесіди. Я ходила на багато співбесід, майже щодня. Але скрізь потребувався досвід на back-end . Минув місяць і директор Академії Роман Мельник, сказав, що є вакансія на яку я хотіла потрапити. Мені передзвонили, дали тестове завдання, з яким я швидко впоралась. і УРА! Я на роботі своєї мрії )

Потрапивши на роботу, навіть почавши працювати на новому фреймворку - все подолала, завдяки тій практиці, яку отримала в ІТ-Академії. База, яку дали під час навчання, допомогла швидко влитись в роботу. Я уже пів року успішно працюю у Web Port Technology із командою мрії! В мене дійсно крутий колектив) Всім хто прийде навчатись у Вінницьку ІТ-Академію - не халявте і у вас точно все вийде, як ви задумали)

Java developer
Software Engineer
Випуск: 12 червня 2018 року, Диплом
Курс закінчив: Програміст (C#)

Всім привіт. Я випускник Вінницької ІТ-Академії 2018 року.

Сфера інформаційних технологій не для кожного, а особливо програмування. Тут вам знадобиться витримка та велике бажання! В ІТ-Академії ви можете отримати доступ до знань та спеціалістів (практикуючих програмістів), які з радістю допоможуть вам. Вона допоможе розвинути ваші навики та покаже і пояснить де і як знайти нові знання. Особисто для мене Вінницька ІТ-Академія відіграла переломну роль в моїй кар’єрі, як програміста. Тут я поліпшив свої знання в програмуванні. Я познайомився з чудовими людьми і ще кращими програмістами.

Якщо ви вирішили стати ІТ спеціалістом – маєте розуміти, що перш за все хотіти маєте саме ВИ. Вам доведеться витрачати багато часу та сил для відшліфовки своїх вмінь та навиків, а ІТ-Академія з радістю вам у цьому допоможе!

Java developer
Back-end web-developer,PINPOOLS GmbH · Contract
Випуск: 19 січня 2018 року, Диплом

Навчався в технікумі та університеті, за спеціальністю радіотехнік. Працював за кордоном. Коли повернувся в Україну, не знав чим зайнятись і вирішив спробувати себе у ІТ. Побачив рекламу Вінницької ІТ-Академії, дізнався, що ще й близько біля мене і вирішив тут навчатись.

Під час навчання сподобалось працювати із менторами. Завдяки роботі на реальних проектах не відчував проблем коли прийшов на роботу. Адже іноді потрапляють погано написані проекти, і ти не відчуваєш розгубленості - ти чітко знаєш, що робити. Особлива подяка Олександру Панченко, який терпів усі наші “запитання” і не лише, а запитань має бути завжди багато. Після навчання пройшов 2 співбесіди, обидві успішно. Далі сам обирав компанію, в якій працюю уже 1,5 роки web-розробником. Робота подобається тим, що часто трапляються цікаві проекти і є можливість працювати віддалено. Майбутнім абітурієнтам бажаю мати натхнення та терпіння, тоді у вас все вийде.

Java developer
DevOPS
Випуск: 19 січня 2018 року, Диплом
Курс закінчив: Програміст (Java)

Колись давно, маючи диплом про вищу освіту і неясні перспективи, я вирішив зв'язати своє життя із програмуванням. Так почалося моє навчання у Вінницькій ІТ-Академії. Перед початком навчання мав доволі посередні знання про програмування - пробував проходити всякі онлайн курси, але там постійно чогось не вистачало.

Згодом, провчившись деякий час, я зрозумів - мені не вистачало спілкування із такими ж бідолагами, коли ви обговорюєте задачу, яку не можете вирішити, спільними зусиллями допомагаєте один одному віднайти підхід до вирішення. Отож, коротко про те, що мені дала ІТ-Академія:

  • можливість спілкуватись і обмінюватися інформацією (це дуже важливо, особливо на початковому етапі - ви не один)
  • англійська, ні, АНГЛІЙСЬКА (вона тут шикарна. Просто робіть всі завдання, якщо по розробці не дотягуєте - англійська вас врятує.

п.с. як можна раніше починайте відвідувати speaking club (спитайте у викладача)) - алгоритмічне мислення, низькорівневі процеси. Ти вчиш англійську, освоюєш дзен програмування, щось пробуєш розібрати, питаєш постійно, коли питання є (уяви, що майбутнє світу залежить від того, чи задаси ти питання; тому постійно маючи щось, що не можеш зрозуміти - ПИТАЙ), вчиш англійську, а потім - вчиш англійську - якось так я би порадив вести себе, якщо плануєш винести якийсь багаж із ІТ-Академії.

Java developer
Senior Software Test Automation Engineer,Epam systems
Випуск: 4 березня 2019 року, Диплом
Курс закінчила: Automation QA

Якщо ви хочете почати кар’єру в ІТ, завести безліч корисних знайомств та знайти друзів-однодумців - вам до Вінницької ІТ-Академії.

Після довгих роздумів про кар’єру та спілкування з інсайдерами, я вирішила спробувати себе в тестуванні програмного забезпечення. Постійний розвиток, кар’єрний ріст, цікаві люди, співпраця зі світовими брендами - чому б ні?) Навчання було дуже цікавим, після кожної пари ти виходиш з розумінням, що вивчив щось нове та корисне, те, що 100% знадобиться тобі в майбутній роботі. Ці знання та навички ми одразу застосовували на реальних проектах від IT-Академії. Це допомогло мені розкласти всю отриману інформацію по поличках, проаналізувати її і закріпити вивчене на практиці. І, що не менш важливо, - надало впевненості в собі як майбутньої тестувальниці. Вже через півроку навчання, завдяки хорошим базовим знанням по теорії тестування та методологіям розробки, практиці і постійному моніторингу і публікаціям від менеджерів ІТ-Академії про можливості для trainee та junior спеціалістів, я дізналась про внутрішні курси EPAM Systems, стала там студенткою і тепер працюю в цій компанії як Software Test Automation Engineer.

Я вдячна Вінницькій IT-Академії за те, що вона змінила моє життя - допомогла виставити пріоритети та цілі, дала якісні знання та впевненість в своїх силах, познайомила з чудовими людьми. Завдяки підтримці, вірі та професіоналізму викладачів, мудрому керівництві директора академії, та відмінній роботі менеджерів, я маю те, про що рік тому і не мріяла.

Java developer
Senior NOC Engineer, Playtika
Випуск: 3 червня 2017 року, Диплом

Пройшло достатньо багато часу з тих пір як я закінчив вчитись в ITA і ось тільки зараз дійшли руки написати відгук про навчання, бо двома словами не опишеш, тому чай і пічєньку і читати.

Чому ITA? На той момент мої друзі навчались в інших “фірмах” на розробників і відгуки м'яко кажучи були не дуже. Але для себе, я ходив на день відкритих дверей і різні такі штуки, щоб отримати якесь враження. І ось я прийшов в ITA коли вона ще знаходилась далеко від мене, на "чирдачку" і після розмови з хлопцями, які там вчились і адміністрацією, мені дуже сподобалась та атмосфера. Атмосфера людей, які хочуть навчити і хочуть навчитись. Навчатись мені було важко, так як я був майже нуль і на той момент я працював, тому кожного дня після роботи я біг на навчання майже вижатий і з напів працюючим ноутом).

Викладачі: Це було таке задоволення знаходитись і розмовляти з людьми, які профі в своїй роботі. Досі пам'ятаю як Ярослав Олешко Senior С++ за одну пару зклепав невеличку логіку для стратегії, дивлячись за цим і спілкуючись про свій кривий код, який ти на половину не розумієш, відчуваєш як то ти працюєш над чимось важливим, власне це і породило в мені любов до програмування.

Потім вища математика. Ірина Канєва настільки легко пояснювала речі, які я не розумів з коледжу, що я навіть почав думати, що математика не така важка, як здається) до цих пір пам'ятаю, як шукати визначник матриці)хд Потім Англійська. З того часу деякі викладачі англійської можливо змінились і про всіх сказати не можу, але я точно знаю, що вони проходять важкі співбесіди, аби задовільнити рівень знань і вміння викладання і бажання це робити. Одна з кращих викладачів і людей Алла. Це просто пречудова людина, в якої я не тільки навчався, а і трошки співпрацював в деяких моментах.

І взагалі викладачі з англійської, яких я пам'ятаю, Діана, Леся, Віта просто умнічки, які завжди подавали матеріал цікаво. Також пари з мережі, були просто чудові. Сергій Захарченко мав відповідь напевно на усі питання. На усі каверзні питання, які задавала моя група, у нього були відповіді) здавалось він знає усе) Не можу не відмітити дирекцію. Один випадок говорить про відношення і любов своєї справи. Це був період переїзду на новіший офіс на вишеньці і я з друзями випадково приїхали не на той офіс, який був на муніципальному. Ми зустріли директора Романа і зрозуміли, що ми дали маху і не попадем на першу пару.. Він закинув нас в свою тачку і завіз на пари) І завдяки йому ми нічого не пропустили)

Також це стосується і інших викладачів я б міг написати ще більшу простиню про кожного, але всі решта викладачі-деви теж просто чудові і було одне задоволення навчатись у них, я б ще раз провчився курс на деяких парах, якби був час) Але невеличка вставочка.. Вчитись нелегко.. часто чув такі слова, що доводиться ще вчити дома.. Звісно так... Я скажу більше, коли ви отримаєте свою першу позицію, то дома ви будете вчитись ще більше) Викладачі це люди, які можуть вам повідповідати на ваші "глупі вопроси" і показати на яву, як вони вміють вирішувати проблеми з вашим кодом. Викладачі за вас не вивчать, але по пальцям дадуть) Бо на конторах вже по пальцям не дають, на кону репутація і дохід. Використовуйте ІТ-Академію, як інструмент для того, щоб навчитись кодити те, що ви любите. Бо якщо не любите то не будете кодити)

Java developer
Node.js Developer, Five Systems Development
Випуск: 4 березня 2019 року, Диплом

Вже пів року, як я закінчив навчання у Вінницькій ІТ-Академії. Одразу пісня закінчення знайшов першу роботу. Успішно працюю і розвиваюсь, як Фулл Стек. Хочу подякувати усьому колективу Вінницької ІТ-Академії та окремо Роману Олександровичу.

З перших уроків я зрозумів, що мене навчають професіонали із великим досвідом. Під час навчання я працював над різними цікавими проектами під керівництвом викладачів. Більшість викладачів є практиками (програмістами з багаторічним досвідом роботи). Теоретичні і практичні знання, які я отримав в ІТ-Академії стали основою та допомогли без проблем отримати роботу. Але не потрібно чекати чудес від навчання. Необхідно постійно і важко працювати над собою. Не зупинятись і постійно вивчати нове і поглиблювати уже засвоєні знання. Тому ще раз дякую усьому колективу ІТ-Академії, та бажаю терпіння та успіху усім студентам і випускникам.

Java developer
Senior Software Engineer, Innovecs
Випуск: 4 березня 2019 року, Диплом

Сфера ІТ на сьогодні розвивається досить швидко і велика кількість людей змінює свою професійний вектор на ІТ, я не став виключенням. Переглядаючи всі можливі варіанти вивчення ІТ у Вінниці, вибрав Вінницьку ІТ-Академію.

Чому? Пари проводять викладачі-практики (тобто вони не будуть надавати інформацію про технології які вже не використовуються ), курс навчання 1 рік (і це адекватно, тому що за 3 місяці ти не здобудеш навіть базові знання з ІТ, і не 2 роки - тому що time is money). ВЕЛИКИЙ БОНУС - англійська мова з викладачами які прокачають твій English level. Про саме навчання можу сказати наступне: це не є стандартна вузівська система навчання, тому для тих, хто до неї звик буде важко змінити свій стереотип. Ніхто нікого не змушує, і це правильно. Деякі студенти залишають навчання так як звикли до системи «кнута і пряника» Перших три місяці тебе качають інформацією 6 днів на тиждень. Далі потрібно обрати спеціалізацію, яку ти бажаєш отримати і приділити велику кількість часу самоосвіті. В ІТ-Академії викладачі мають великий досвід в ІТ, тому завжди надаватимуть матеріал про нові технології та фреймворки.

Маленький advice для тих хто вже обрав навчання у академії:
->1 Якщо вже почав то довірся і іди до кінця (хто б, що не говорив, і скільки б раз ти не думав що це неможливо - МОЖЛИВО ВСЕ).
->2 Практика - пиши код, роби помилки, видаляй, знову пиши... лиш так ти отримаєш досвід і «свій ідеальний код».
->3 Самостійне навчання - його має бути більше ніж навчання в ІТ-Академії, так відмовитись від усього заради своєї цілі.
І на кінець, поки ти вагаєшся чи вивчати ІТ чи ні, хтось вже пише свій перший код “Hello world“ Дякую усім викладачам ІТ-Академії що допомогли моєму становленню у сфері ІТ 😇

Java developer
Web Developer, Softgroup
Випуск: 13 січня 2019 року, Диплом

Всім привіт!!! Мене звати Ірина і в 2017 році я закінчила Вінницьку ІТ-Академію, маючи диплом медичної сестри та декілька років досвіду роботи. Але розуміла, що це не те,чим я хочу займатися все своє життя, адже на роботу витрачала чимало часу та енергії, умови праці не подобалися, про оплату взагалі мовчу. Але я вірю, що всі зустрічі в нашому житті не випадкові, що я мала пройти цей шлях, щоб зустріти людину, яка повірить в мене і дасть корисну пораду.

Так я вперше почула про Вінницьку ІТ-Академію. Чесно кажучи, до ІТ-Академії про професію програміста я не знала АБСОЛЮТНО нічого) навчання давалося не легко,часто опускалися руки та хотілося кинути навчання. Програма ІТ-Академії не розрахована на новачків типу мене, систематизації не було. Тому більшість часу приділяла самостійному вивченні. Викладачі-практики часто давали корисні поради. Особливу подяку хочу висловити викладачам англійської мови - Аллі Бобрук та Олесі Бойван, які є не тільки професіоналами, але й просто щирими та позитивними людьми) також повезло з одногрупниками - з вами навчання проходило веселіше)

Щоб отримати роботу, прийшлось пройти не мало співбесід, після яких приходить розуміння, що ще багато чого треба підтягнути, набратися досвіду та впевненості. Зараз працюю з чудовим колективом, в затишному офісі і ловлю себе на думці, що прокинувшись зранку, я дійсно розумію, що займаюсь тим, що подобається.

Що хотілося б сказати тим, хто думає про вибір навчального закладу - спочатку вирішіть, чи справді ви готові тратити весь вільний час та енергію на навчання, готові до недоспаних ночей і до розуміння того, що в якийсь період ви зрозумієте, що це, можливо, не ваше.

І можу з упевненістю сказати, що Вінницька ІТ-Академії серед існуючих у Вінниці є кращою (є навчальні заклади, які обіцяють за 3 міс. навчання стати крутим розробником - я думаю, ви розумієте,про що я)))

Java developer
Software Test Engineer, Onseo
Випуск: 13 липня 2018 року, Диплом
Курс закінчив: Manual QA

До вступу в IT-Academy навчався в Європейському Університеті за спеціальністю Менеджер Економіст потім довгий час працював у сфері громадського харчування на різних посадах. В один прекрасний момент захотілось щось змінити у своєму житті. Мій вибір зупинився на IT-сфері через те, що в ІТ потрібно завжди бути в тренді і постійно покращувати свої навички. Про IT-Academy чув давно вирішив навчатись саме тут, але вагався, яку спеціалізацію обрати.

Під час візиту в IT-Academy мені запропонували приєднатися до групи QA, після одного тижня навчання, я зрозумів, що хочу стати QA спеціалістом. Навчання в IT-Academy було цікавим, важким і веселим, багато нової інформації, яка подавалась викладачами у різній формі для кращого розуміння. Дуже великим плюсом є робота на проектах IT-Academy на яких є можливість застосовувати теоретичні знання.

За час навчання здобув великий досвід з тестування системного забезпечення який застосовують у роботі, набув нових навичок, а також покращив старі. В даний момент працюю QA в одній компанії нашого міста. Щиро дякую всім викладачам IT-Academy за великий досвід що отримав за час навчання і який допоміг мені отримати роботу тестувальником.

Java developer
Java Developer
Випуск: 22 червня 2019 року, Диплом
Курс закінчив: Програміст (Java)

До ІТ-Академії займався торгівлею, але завжди було цікаво, як саме працюють комп'ютери/програми/інтернет сайти. Про Вінницьку ІТ-Академію дізнався від друга, який успішно її закінчив. Це перший заклад, де я спробував себе в ролі розробника. І мені сподобалось )

Спочатку ми вивчали програмування на мові С, яке дало базові знання для вивчення в подальшому інших мов. Коли ми перейшли на вивчення різних напрямків програмування, я обрав для себе мову, яка була С-подібною, і це була Java. У нас склалась чудова команда, яка працювала на реальних проектах, під керівництвом досвідченого розробника Олександра Федоренка.

Це багато годин в IT-Академії, постійна комунікація з учасниками нашої команди, недоспані ночі. Особливо сподобалось приймати участь у Всеукраїнському Хакатоні. Усім нашим Java-складом студентів і, до речі, посіли 3 місце ;) В сфері навчання програмуванню ІТ-Академія - найкращий варіант: тут цікаве навчання, класні командні проекти, викладачі професіонали, головне не забувати робити поставлені задачі\практику(по всім предметам!), і все вдасться.

Java developer
Senior NodeJs Developer, Uplandme
Випуск: 13 січня 2019 року, Диплом

Всім привіт. Якщо ви це читаєте, значить у Вас виникла думка піти в сферу ІТ та ви вирішили вибрати ІТ академію, як найуспішніший шлях. Спішу Вас розчарувати, легко не буде ніколи. Щоб потрапити в ІТ-сферу вам доведеться освоїти не малу кількість технологій та англійську, бо без неї ніяк. Перед тим як йти в ІТ-Академію задайте собі запитання: "А чи справді мені це потрібно?". ІТ-Академія гарантує Вам успішне працевлаштування лишу у тому випадку, якщо Ви її закінчите, а це не легко. Перш за все, я хочу розповісти про плюси і мінуси, а вирішуйте самі.

Плюси:
+ доступ до актуальної інформації;
+ ментори надають хороші методології розробки продуктів;
+ розробка продуктів наближена до реальності;
+ дають хорошу базу й розуміння концепції розробки продуктів з нуля;
+ начитка лекцій проходить цікаво й продуктивно;
+ якщо ментори на проектах бачать Ваш прогрес й цікавість - дають все більше інформації.

Мінуси:
- менеджмент самої академії страждає;
- "підзабивають" на людей, які нічого не роблять;
-+ планування програми навчання недосконалі.
Отож, якщо старатися - будете мати роботу і ІТ-Академія допоможе. Також, хочу відмітити, уроки англійської вони цікаві, майже, всі викладачі вміють доносити матеріал до студентів. Можуть підняти знання англійської на один а то й на два рівні.

Java developer
Software QA Test Engineer, EPAM Anywhere
Випуск: 13 липня 2018 року, Диплом
Курс закінчила: Manual QA

Привіт, мене звати Вікторія. До навчання в ІТ-Академії, я ще завершувала навчання в університеті, і не була впевнена, що хочу працювати саме в цьому напрямку. Маючи багато друзів, які працюють в сфері айті технологій, а також безпосередньо - в QA (Quality Assurance), вирішила спробувати свої сили теж. Після кількох перших занять зрозуміла, що багато чого доведеться вчити.

Але цей курс мене дуже зацікавив: зацікавили викладачі, предмети, домашні завдання, які необхідно було виконувати. Цікаво було і те, що у нас одразу були справжні проекти для тестування, а згодом - робота в команді з розробниками. Курс QA-engineering дав дуже багато нових для мене знань і базу, в якому напрямку потрібно рухатись. Адже дуже велика частина успіху залежить саме від Вашого бажання і прагнення рости і розвиватись. На даний момент я працюю за цим напрямком - QA і дуже задоволена своїм рішенням. Дякую Вінницькій ІТ-Академії за таку гарну можливість знайти себе!

Java developer
Випуск: 4 березня 2019 року, Диплом

Бывают в жизни моменты, когда понимаешь, что нужно что-то менять. Часто эти моменты возникают не совсем по твоей воле и тогда ты с особенным усердием ищешь возможности улучшить свою жизнь, зарабатывать больше, освоить что-то новое и идти в ногу со временем/технологиями. Так получилось и у меня. В силу того, что предыдущая занятость у меня была в большей степени сезонная, я располагал достаточным количеством времени, чтобы заниматься чем-то еще. А что может быть более современное, чем программирование и высокие технологии? Одни плюсы: высокая оплата труда, возможность работы дома, участие в различных мероприятиях и пр. (на самом деле не все так просто J)

Винницкая IT-Академия стала именно тем местом, которое дало мне все возможное, чтобы я изменил свою жизнь. И если вы ищете варианты, когда вам четко скажут, что делать, что написать или чем заняться – ІТ-Академия вам не подойдет. Здесь стоит запастись терпением и упорством – и только тогда вы получите желаемый результат.

Насколько я люблю познавать новое, но даже мне временами было очень тяжело и непонятно. Только через полгода учебы я понял всю суть подхода к обучению – зато теперь даже ночью, если меня разбудят, я вместо таблицы умножения легко набросаю скрипты, перепишу функции или запросы в базу данных. Это все от того, что преподают не теоретики, как в вузах, а практики, ребята, которые также днями и ночами сидят и кодят разные проекты. А в ІТ-Академии они делятся опытом, разбирают причины неудач и приводят примеры из жизни и, самое главное, направляют. Ведь если ты сделал что-то сам, то сможешь это повторить, а может и улучшить. И вот за этот подход особо хочется поблагодарить Панченко Александра и Тюренкова Алексея. Ребята, посещайте их пары – это не только интересно, но и жутко полезно.

Да, и нельзя обойти стороной тот факт, что кроме программирования мы учили английский язык. Учили, мучали, разбирали, вспоминали… Уж очень он необходим: начиная от документации, заканчивая общением с клиентом. И здесь хочется сказать, что эти занятия посещал бы и посещал – настолько они разнообразные и интересные, что через полгода заговоришь, даже если не умеешь. Всем преподавателям огромнейшее спасибо, за терпение, креативность и позитивность. И если вы еще не решились связать свою жизнь с IT-сферой, то по своему опыту скажу, что зря. А если решились, то IT-Академия – это именно то место, где из вас вырастят специалиста, достойно займущего место в любой IT-компании.

Java developer
Java Software Engineer, EPAM - DEP
Випуск: 4 березня 2019 року, Диплом
Курс закінчив: Програміст (Java)

Когда ты кардинально меняешь все в жизни, самое главное правильно определиться с целью, составить план и начать действовать. Именно поэтому я очень рад что вовремя узнал про такое замечательное заведение как IT-Academy. Именно тут я познал все азы, без которых в сфере программирования делать нечего, принял участие в Hackathon, побывал на Profit Day, познакомился с многими умными и интересными людьми, и просто сумел стать частью этого отдельного необыкновенного мира.

Некоторые думают что раз они заплатили деньги, им все объяснят, они все поймут и работать за пределами ІТ-Академии не надо. Это заблуждение! Тут вам конечно же все расскажут и постараются донести нужный материал, но это только часть учебы. Вне Академии вы должны учиться самостоятельно, работать над собой, интересоваться и просто совершенствоваться.

Под конец хотелось бы еще раз высказать благодарность всем преподавателям которые меня учили. Их труд, их профессионализм и подходы к обучению, дали тот необходимый объём знаний, который позволил мне получить работу и начать карьеру программиста.

Java developer
Senior React Native Engineer, SoftServe
Випуск: 4 березня 2019 року, Диплом

До ІТ-Академии я работал дизайнером на типографии, но я понял, что знаний фотошопа мне маловато, работа становилась рутинной и я захотел что-то изменить. Мой товарищ посоветовал мне поступить в Винницкую ІТ-Академию. Главным критерием при выборе был период обучения, очень долго мне не хотелось учиться, потому что технологии быстро меняются, поэтому я выбрал ІТ-Академию. Самому себя заставить учиться трудно, а так вложенные ресурсы были мне большим стимулом.

В целом обучение в ІТ-Академии мне понравилось. Сначала мы изучали базу по многим языкам программирования, а затем выбирали каждый свою специфику.

Я выбрал js, так как он быстро развивался, у него большое комьюнити и он прикольный. Также нужно знать, что ІТ-Академия учит учиться, уметь найти нужную информацию, и уметь ее использовать. А не так как большинство себе представляет в розовых очках: что это все так просто, придя только выслушав лекцию и ты уже синьйор, бросаешь фидбэки джунам и получаешь деньги.

Еще до окончания ІТ-Академии я прошел в хорошую компанию. Сейчас я работаю в должности Software Engineer. Именно умение учиться помогает переходить с проекта на проект. Однажды ты пишешь на react, потом тебя переводят вообще на Angular7 + Electron + .Net.

Пожелаю всем удачи, и не выбирать айти индустрию, если у вас нет усидчивости и настойчивости.

Java developer
UI/UX Designer
Випуск: 28 січня 2019 року, Диплом

До ІТ-Академії навчалась в Київському національному університеті культури і мистецтв на діловода. Працювати не пробувала у даній сфері, адже з’явилась донечка і я приділяла час їй. Якось по радіо почула рекламу про Вінницьку ІТ-Академію, і вирішила змінити своє життя. Я давно хотіла працювати в цій сфері!

Навчатись пішла в на веб-дизайнера. Я не очікувала, що за такий невеликий термін (навчання тривало 9 місяців) я зможу багато чому навчитися. До навчання навіть не знала, як користуватися програмою Photoshop)... В Академії працюють професіонали, які можуть навчити будь-кого…

Головне май бажання, порив до своєї мети та терпіння. Навчатися буває важко, але не потрібно здаватись, потрібно йти до кінця... Я могла навіть до ночі робити проекти (диплом, курсові), але зрозуміла, що це було не дарма 😀.. Після ІТ-Академії працювала графічним дизайнером у одній із Вінницьких компаній, але перейшла на freelance. Я хочу подякувати за таке гарне навчання. Розумію, що слід і далі розвиватися, на це приділяю вільний час.

Всі хто бажає навчитися і хоче стати успішним IT-спеціалістом, поступайте в ІТ-Академію.😊😎👩‍💻👍

Java developer
Web developer, Rubycon, LLC
Випуск: 27 вересня 2018 року, Диплом
Курс закінчив: Frontend Developer (Java Script)

Привіт!
Ще зовсім недавно (як мені здається) я вирішив освоїти нову професію айтішника, а вже працюю в крутезному коллективі IT-компанії RubyCon. Звучить класно, але насправді шлях був не простим, оскільки доводилось працювати на попередній роботі і навчатись програмуванню одночасно. Всім, хто в роздумах, яким чином рухатись до заповітної мети стати програмістом, хотілося б поділитися власним досвідом та спостереженнями. Насправді, в мережі безліч матеріалу та інформації на будь-яку тему, і якщо є бажання, можна спробувати самостійно опанувати певний стек технологій та знайти бажану роботу.

В даному випадку важливо адекватно оцінити власну цілеспрямованість та мотивацію, оскільки дуже легко все закинути. Є і інший варіант, звернутися до фахівців, що готують IT-спеціалістів. Мій досвід обмежується ІТ-Академією, тому не можу нічого сказати за інші навчальні заклади для порівняння. Але оскільки моя ціль досягнута, це підтвердження правильного вибору, і скажу відверто - в цьому величезна заслуга ІТ-Академії. Навчальний процес організовано відповідно до тенденцій IT-ринку, професійні викладачі-практики, а ще регулярні хакатони, профітдеї... і як результат - працевлаштування.

Не сумнівайтесь в ІТ-Академії - вона свою справу знає, зробіть так, щоб не сумнівались у вас:

  1. будьте готові багато часу приділяти навчанню;
  2. прислухайтесь до порад викладачів-практиків;
  3. проявляйте зацікавленість;
  4. намагайтесь адекватно реагувати в будь-якій ситуації.

Майбутнім програмістам бажаю успіхів, ІТ-Академії - величезна вдячність та респект!

З повагою, Геннадій Кудра

Java developer
Ruby/js dev, AnyBiz
Випуск: 19 березня 2019, Диплом

До вступу в ІТ-Академію я навчався в університеті по напрямку правознавство. Але ще на 2-3 курсі я зрозумів, що то не моє, але все ж таки дійшов до кінця та отримав диплом юриста. Працювати по даному напрямку мені не хотілося і йти витрачати ще 5 років на щось інше також. І тут я дізнався про ІТ-Академію, де казали, що за рік можна змінити професію, пройти навчання і після його закінчення знайти роботу в ІТ-компанії і чесно кажучи не збрехали, так воно і було.

Запрошення на роботу я отримав ще під час навчання і зараз працюю в RubyCon LLC як web developer. У процесі навчання мені подобалось все, хочу відмітити професіоналізм викладачів та гарно організовану та систематизовану програму навчанння, в яку входили дійсно тільки необхідні предмети. Класно було, що навчання поділялося на дві зміни: ранкову та вечірню, якщо щось не зрозуміло було на парах вранці завжди можна було прийти на ці ж пари ввечері і прослухати інформацію ще раз. Ще дуже сподобалось, що є великий вибір, які мови програмування вчити і в якому напрямку рухатись. Вчитись доволі важко, так як майже кожна пара - це завжди нова інформація і я сидів просто днями за компом, щоб в тому розібратися і засвоїти, але мені те подобалось.

І зараз не жалкую ніскільки про те, що обрав Вінницьку ІТ-Академію, там я познайомився з багатьма класними людьми і досягнув цілей, які ставив перед собою.

Java developer
Html and CSS developer, Aura Technology Internet-Studio
Випуск: 14 січня 2019 року, Диплом
Курс закінчила: Frontend Developer (Java Script)

Привіт всім тим, хто в роздумах над тим "бути чи не бути?". Я зараз працюю програмістом в компанії Aura, куди я пройшла співбесіду по рекомендації ІТ-Академії. Кидаю лайф-хак, як приймати важливі рішення.

  1. Хочу. Потрібно хотіти, дуже сильно хотіти. Горіти своєю мрією чи метою.
  2. Знаю. Наступним кроком буде вивчення об'єкта свого хотіння. Чи дійсно воно того варте. Можливо коли дізнатися більше, то вже і не так хотітиметься. Ну що, не перехотілося? Тоді йдемо далі.
  3. Можу. Тут потрібно глянути правді в очі і адекватно оцінити свої можливості. Якщо можливостей не вистачає, тоді або “підганяємо” свою ціль під можливості, або навпаки апгрейдимо можливості відповідно цілі.
  4. Дію. Ну і звичайно, якщо попередні пункти не відлякали, тоді потрібно діяти. Працювати над досягненням мети і викладатись на повну.

Таким чином, головне, що потрібно - це визначитись з метою.

Якщо твоя мета навчитися програмувати, то ІТ-Академія може стати гарним інструментом для досягненням мети, але головним фактором досягнення успіху залишаєшся ти сам. В ІТ-Академії всього не навчать (бо всього і не можливо вивчити), багато чого доведеться опановувати самому, але, окрім навиків програмування тут можна, також, удосконалити навички роботи в команді над проектами, софт скіли та англійську мову. Буде важко, програмування буде забирати багато часу, тому тобі варто задуматись, де ти братимеш цей час, від чого доведеться відмовитись. Буде морально важко, на тебе будуть тиснути дедлайни, задачі, кількість інформації, відсутність часу, відсутність підтримки близьких, розчарування одногрупників (необхідне підкреслити). Це все може призвести до відчаю. Важливо в ці моменти не здаватись, йти до кінця і розуміти для чого ти це робиш.

Бути чи не бути? Ризикнути чи коритись долі? Не спробуєш, не дізнаєшся.

Java developer
IOS Software Developer, Tango Me
Випуск: 12 липня 2018 року, Диплом
Курс закінчив: Mobile Development (iOS_Swift)

Год назад я начал обучение в IT-Academy. Во время, когда я ожидал начала обучения в ІТ-Академии, немного учился по интернет-ресурсам, что дало небольшую базу, которая мне потом помогла когда началось обучение.

Обучение в ІТ-Академии можно поделить на две части: когда вы учите основы программирования на базе Си, и вторую часть, когда вы уже определяетесь с выбором языка. Первая часть у нас длилась около полугода, но у новых групп этот период уже сократился, насколько я знаю. Вторая часть – это когда вы выбрали технологии и пишите групповой проект. Проекты достаточно реальны. Один из плюсов ІТ-Академии – это много крутых учителей, которые могут тебе помочь разобраться с любым вопросом.

К минусам я бы отнес их слова “Гарантуємо працевлаштування, після успішного закінчення навчання” – это даёт людям ложные надежды, что они прийдут в ІТ-Академию и через год станут программистами, но на самом деле закончить ІТ-Академию не так уж и просто, нужно много времени учиться самому и прикладывать много усилий. Академия может только помочь вам стать программистом.

Java developer
Full-stack Developer, RIA.com
Випуск: 4 березня 2019 року, Диплом

Привіт. Якщо хтось задається питанням, чи варто навчатись програмуванню в IT- Academy Вінниці – звичайно варто! Але для того, щоб стати програмістом, потрібно буде докласти немало зусиль. Далі про себе і свій «шлях». Ще у школі цікавило програмування, проходив курси «Оператора комп’ютерного набору». Але так склалось, що далі навчався у виші не пов’язаному з програмуванням (на механіка сільського господарства та бухгалтера), по закінченню навчання працював трохи в державній сфері, пробував автоматизовувати деякі процеси. Потім пішов працювати економістом, на роботі відчував, що немає ніякого розвитку і вирішив, що хочу навчатись чомусь цікавому - програмуванню.

Почав шукати різні курси з програмування, було багато цікавих, але за відгуками обрав саме IT-Academy в Вінниці. Почав навчатися з жовтня. Пари англійської були наполовину ігрові , через що англійська сприймалась і засвоювалась легко. Вищу математику з математикою «пробігли» дуже швидко, але повторити встигли дуже багато всього. Перших два місяці вивчали тільки С (сі), що на мою думку, заклало хорошу базу для подальшого вивчення програмування. Вивчали багато всього, викладачі професіонали своєї справи, але для того, щоб щось знати потрібно було багато працювати вдома, дочитувати, «кодити».

Після шести місяців навчання побачив оголошення, що розпочинається навчання «інтернів RIA», подав заявку, вирішив завдання і пройшов співбесіду. Спочатку поєднував навчання в IT-Academy Вінниці та в RIA. По закінченню навчання в RIA мені пощастило попасти в саму круту компанію та команду – я став частинкою RIA. Тобто почав працювати програмістом уже через 8 місяців після початку навчання (не враховуючи місяць канікул).

На момент написання посту працюю програмістом в RIA уже трохи більше ніж півроку. Робота подобається, завжди навчаюсь чомусь новому, компанія сприяє цьому, колектив просто супер. Здається я знайшов роботу своєї мрії). А допомогла в цьому саме Vinnytsia IT-Academy.

Java developer
Experience Designer, EPAM Systems
Випуск: 28 січня 2019 року, Диплом

Меня зовут Наташа, и еще совсем недавно я и представить не могла, что буду писать отзыв для IT-Академии. Но начну издалека...закончив Винницкий Педагогический университет столкнулась с проблемой трудоустройства. Не то что бы не могла найти работу учителем, скорее к концу обучения поняла что это совершенно не то, чего я хотела. В общем я больше творческий человек, но всячески пыталась это все творчество в себе придушить, мол на одном творчестве сыт не будешь…

После чего долгое время проработала в сфере обслуживания и эта деятельность также не принесла мне душевного равновесия. Я долго думала чем занять себя, чтобы работа действительно приносила мне удовольствие и я могла самореализоваться так, как мне этого было нужно. И вот однажды, один незначительный разговор стал для меня решающим. Натолкнула меня на мысль обучатся в IT-Академии моя знакомая, при чем это было так, невзначай, но почему то очень засело в моих мыслях. И вот уже на следующий день я была зарегистрирована как студентка на курс "Веб-дизайн".

Про обучение могу сказать следующее: если вы решите идти учится и думаете что заплатив деньги в вашу голову положат кучу знаний и вот-вы готовый специалист - вы катастрофически не правы. Самое первое и главное - это сильное желание учится, включая и самостоятельное обучение. Все, что мне было нужно и меня интересовало я получила от своих преподавателей. Естественно получила базовые знания и навыки, а дальше вперед, дерзай, учись, совершенствуйся!

Я считаю время обучения было достаточно веселым и интересным, каждый день новые вопросы, куча всего неизведанного (тем более для меня, кто даже не знал, как все кнопки на клавиатуре называются)) Работу нашла спустя 8 месяцев обучения. Сейчас работаю в компании S-Group UX/UI дизайнером. Именно эта профессия сломала мои закоренелые понятия, что на работе нужно перемучиться, а вечером наконец то жить и делать то, что нравится. Работа это и есть жизнь. Она должна дарить вдохновение и приятные эмоции. Все то - к чему я шла. Впереди еще много всего, и сложностей и радостей, достижений и поражений. Но благодарю за все это я преподавателей ІТ-Академии, которые подарили мне знания и билетик в новую профессию.

Java developer
WEB Developer, Astound Commerce
Випуск: 27 вересня 2018 року, Диплом

Привіт. Мене звати Саша, зараз я стажер в міжнародній ІТ-компанії. Свій шлях в програмування я розпочав в Вінницькій ІТ-Академії. Хоча мене просили написати відгук, вирішив написати поради. Відгук ніби як реклама, а поради можливо стануть у нагоді.

  1. Подумайте чи воно вам потрібно. Час, для вивчення вхідного рівня знань у мене зайняв близько двох років. Почав вивчати програмування сам, але загальне розуміння всіх необхідних напрямків мені дали саме в ІТ-Академії. Навіть після того, як я перестав навчатись в ІТ-Академії, постійно удосконалював свої навички.
  2. ІТ-Академія — не школа. Там дають гарні початкові знання, бази данних, англійська, мережі, математика, передспівбесідна підготовка, вже не кажучи про програмування. Але вчишся ти сам. Академія це 20-30 відсотків. А з програмування і тих 10. Все інше доведеться вивчати самому. Якби ІТ-Академія давала 100 відсотків знань, випускником ви могли б стати через років 5.
  3. Шукайте роботу. Хоча в ІТ-Академії обіцяють допомогти з роботою, нехай це буде ваш запасний план. Не треба надіятись, що після випуску вас влаштують в топову ІТ-компанію, і життя вдалось. Так не буде. Тільки після проходження декількох співбесід, ви зрозумієте чого вам не вистачає, і що підучити. Але нехтувати порадами викладачів не варто. Насправді вони бачать ваш рівень зі сторони, і можуть визначити, готові ви до роботи чи ні. Адже готовність це не тільки знання синтаксису і технічних штучок.

Випадок із життя. Під час навчання мене навіть хотіли відсторонити від навчання. Так, ІТ-Академія залишає за собою можливість на такі маневри. І хоча продовжив відвідувати курси, я став більше покладатись на свої сили. Далі були невдалі спроби самостійно влаштуватись на роботу. В ІТ-Академію я вже не ходив. Але директор поцікавився моїми успіхами і пообіцяв допомогти. І хоча роботу я знаходив сам, мені декілька раз була потрібна порада. Я не знав як вчинити, і в обох випадках я звертався до викладачів ІТ-Академії.

Хочеш стати програмістом - це не легко. Але якщо є кому допомогти — шлях стане легшим і коротшим.

Java developer
Certified Salesforce Commerce Cloud developer, Astound Commerce
Випуск: 27 вересня 2018 року, Диплом

Всім привіт. Сьогодні хочу розповісти вам про Вінницьку IT-Академію. Розпочну з того, як я туди потрапив. IT-Академія проводила конкурс, по закінченню якого оплачувала певну суму навчання.

Мені пощастило, і моє навчання було майже повністю за рахунок ІТ-Академії.Так як я вже прийшов туди з деякою базою, то перших півроку навчатися було не цікаво. Ми вивчали мову С. Все що корисним та цікавим протягом цього часу було - це уроки англійської Алли Бобрук. Коли я вже нінащо цікаве не надіявся, наступні півроку стали переломними.

Нас розподілили на реальні проекти і дали розбиратися з величезним стеком технологій. Консультацію по цих проектах надавали досвідчені програмісти, які вже не один рік працювали в ІТ компаніях. Умови були бойові: часу було мало, а невідомих технологій та завдань було навпаки багато). За цей час я отримав багато нових та корисних знань). Але, якщо ви думаєте, що після закінчення ІТ-Академії, ви будете готові працювати у великих ІТ-компаніях, то помиляєтесь. Для цього мало одного року навчання. Справа не в ІТ-Академії, а в тому, що це така сфера, в якій постійно потрібно розвиватися та вчитися. Як на мене, то тут ніколи не можна однозначно стверджувати що ти Middle Developer чи Senior Developer, так як на одній фірмі ти можеш бути Middle, а на іншій Junior.

ІТ - це великий труд, і якщо одні люди, які ніколи не були в цій галузі, думають, що програмісти отримують великі гроші за те, що просто цілий день сидять і натискають кнопочки, що в цьому нічого складного не має, і що можна стати висококваліфікованим програмістом за рік, то вони дуже помиляються.

А потім, йдуть в ІТ-Академію, через рік розуміють, що вони ще не можуть працювати програмістами і починають поливати брудом Академію:"Чого це ви мене за рік не навчили нажимати кнопочки так, щоб я заробляв(-ла) мільйони доларів в місяць?!

"В підсумку хочу сказати, що я не закликаю не йти навчатися в ІТ Академію, чи на ще якісь подібні курси, а навпаки, рекомендую це робити, якщо хочете працювати в ІТ. Але будьте готові до того, що вам буде потрібно пройти не одні такі курси, і "набити не одну гулю", поки ви потрапите на роботу у велику компанію.

Java developer
QA Automation Engineer, DataArt
Випуск: 27 серпня 2017 року Диплом
Курс закінчив: Automation QA

До вступу до академії займався перекладами, викладав англійську та німецьку мови. Насправді, робота не приносила справжнього задоволення. Через недостатні знання шкільного курсу математики не пішов навчатися в технічний вуз, адже ще в школі мріяв про кар'єру, пов’язану з комп'ютерами. Коли значно зросла популярність айті-сфери, згадав про давню мрію. Знайомий, який на той час успішно влаштувався на роботу після закінчення ІТ-Академії, порадив мені піти туди навчатися, про що я не пошкодував.

Декілька слів про навчання. Слід відмітити, що в ІТ-Акдемії досить багата і насичена навчальна програма. До речі, математика, якої я так боявся раніше, завдяки заняттям з Іриною Канєвою виявилася не такою вже і складною і досить цікавою наукою. Що стосується програмування, в основному, тут працюють викладачі-практики, які задають правильний напрямок для професійного розвитку, є індивідуальний підхід до студентів. Щодо мінусів, я б відмітив, що навчальна програма з програмування була часто досить неструктурованою, студенти іноді плутались в тому, що їм потрібно вчити. З іншої сторони, це спонукало їх до самостійного знаходження вирішення проблем. Тим паче помітно, що ІТ-Академія постійно розвивається і вдосконалюється.

До кінця курсу не дійшов, в процесі навчання, за рекомендацією ІТ-Академії, мене запросили на стажування зі спеціальності QA в Вінницький офіс компанії EPAM. 3 місяці був на стажуванні, потім ще 2 місяці провів в очікуванні проекту і продовжував навчатися в компанії, і нарешті потрапив на позицію Junior Software Test Automation Engineer.

Зараз продовжую працювати в компанії EPAM, вже в Київському офісі. Робота дуже цікава, потрібно постійно навчатись та професійно вдосконалюватись, що є великим плюсом.

Java developer
Project Manager, IT Academy Vinnytsia
13 червня 2018 року, Диплом
Курс закінчила: Manual QA

Мій шлях до навчання в IT-Academy був дуже довгий і не простий. Знайомство з комп’ютером і усілякими програмами відбулося в мене ще на “теренах” здобуття мною вищої освіти в державному університеті. Застаріла система нашої освіти далека до розуміння і сприйняття інноваційних технологій, але намагаються йти в ногу з вимогами цифрового світу.

Першим моїм серйозним досвідом роботи з веб-ресурсами був саме при написанні залікової роботи. Недоліки у відображенні контенту та хибні посилання, м’яко кажучи, різали око та я подумала тоді, що мабуть непогано було б відкоригувати ці недоліки, ще тоді і уявлення не мала, що є така професія - QA-Engineer. Після закінчення університету на роботі я все частіше і частіше стикалася з недоліками та недопрацюваннями в Інтернеті.

Згодом, минуло багато років і я випадково натрапила на онлайн курс «Тестування програмного забезпечення» який мене зацікавив. Наприкінці навчання на цьому курсі я остаточно зрозуміла, що саме цією справою я хочу займатися в подальшому, а саме удосконалювати роботу додатків програмного забезпечення. Якісного розуміння процесу тестування онлайн курс не дав, і саме вчасно мені порадили ІТ-Академію та курс - Manual QA-Engineer і я не роздумуючи довго записалася на вступну лекцію.

Навчання в ІТ-Академії дало повне розуміння в тестуванні програмного забезпечення, я ознайомилась із важливими аспектами створення тестової документації та структурування здобутих знань. Найбільш важливу та ключову роль в навчанні безумовно відіграла робота над проектами - це безцінний досвід. Робота в реально діючих проектах дала змогу співпрацювати в команді з програмістами, дизайнерами та вимогами замовника, які постійно змінюються. По закінченню навчання я успішно пройшла співбесіду в одну з Вінницьких ІТ-компаній - «Aura» на посаду QA-Engineer де і працюю зараз.

Навчання в ІТ-Академії зовсім не схоже на сучасні заклади освіти. Якщо ви хочете йти в ногу з новинками та бути в курсі технологій і сучасних комп’ютерних можливостей і, головне, пройти співбесіду та отримати свою першу роботу в ІТ, тоді рекомендую ваш вибір зупинити на ІТ-Академії.

Java developer
Full-stack Developer, BillTech
Випуск: 14 лютого 2018 року, Диплом

Привіт!
До вступу в ІТ-Академію працював начальником відділу по ремонту верстатів з ПК на одному з вінницьких підприємств. Почав думати про зміну місця роботи через погані умови праці, затримки по виплаті заробітної плати та відносно не високого її рівня (в мене на робочому місці навіть комп’ютера не було – який жах!!!).

В цей час мої друзі вирішили вивчати програмування та обрали ІТ-Академію. Завжди любив комп’ютери та все що з ними пов’язано. Ще трохи розпитав знайомих, сказали іди - гірше не буде... Так я став студентом, вдруге =) Взагалі, декілька разів пробував самостійно вивчати Java по відео, але не зайшло, вважаю, що забракло мотивації.

Навчатися в ІТ-Академії було відверто важко - дуже багато часу, в основному вночі, необхідно було витрачати на вивчення матеріалу поза ІТ-Академією. Через божевільний графік декілька разів опускались руки, але мотивації було хоч відбавляй - переборов себе. Під час навчання був приємно вражений що викладачі ніколи не відмовляли в додаткових заняттях, відповідали на питання в Viber, завжди були пунктуальні та детально розбирали питання, якщо такі виникали. Роботу запропонували за декілька місяців до закінчення навчання, трішки не по тим технологіям, які вивчали в Академії, але це була моя ціль і я не вагався. Зараз працюю в компанії RubyCon програмую на Ruby.

Що можу порадити тим, хто вирішив пройти цей шлях: англійська – взагалі не обговорюється - “маст хев”; необхідно одразу визначитися з напрямком - ви заощадите багато часу, якого завжди не вистачає; поставити навчання на перший план – інакше нічого не вийде; бути на крок попереду – хоча б по діагоналі прочитати матеріал по наступному заняттю; ну і напевно останнє, але чи не найголовніше – практика, практика і ще раз практика, ви не навчитеся «кодити», якщо не будете цього робити (виконуйте задачі по декілька разів з нуля).

Дякую за увагу =))
З повагою,
Андрій Захарчук =)

Java developer
Senior DevOps Engineer, PocketBook International
Випуск: 28 вересня 2018 року, Диплом

Мені подобалося програмування, комп’ютери і усе, що з ними пов’язано, скільки я себе пам’ятаю, але з навчанням в мене якось не складалося теж с самого дитинства. Спочатку мене вигнали ще с дитсадка: на ранкове свято задали вивчити якийсь радянський пропагандистський віршик, але мені він не подобався, однак я його вивчив. Коли мене викликали на сцену його розповідати – я розповів той, що мені подобався :) Потім мене вигнали з однієї школи, з іншої, з училища. Мені там не подобалося! Не подобалася сама специфіка навчання і те чому мене навчають. Тому проводив більшість уроків (крім англійської, математики, хімії та фізкультури) у кабінеті інформатики, хімії та їдальні, чи підривав біля школи те, що наколотив на хімії. Після цього я вирішив навчатися сам. Коли ще не було мережі Інтернет – я купував багато книжок. Купував усе підряд, що хоч якось було пов’язане з комп’ютерами, але ніколи не було з ким порадитись, або розпитатати, що до чого. Тому я навіть не уявляв з чого треба почати, особливо по темі програмування. Як потім виявилось – більшість книг, що я купував це просто макулатура, а усі інші це ассемблери, дизассемблери і т.д., я розумів, що намагався почати зовсім не з того, тому це і було важко для розуміння. Через це час від часу усе відкладалося на потім…

До того, як я потрапив до ІТ-Академії, я спробував біля п’яти шкіл по програмуванню типу “стань програмістом за місяць”. Але відвідавши їх по 2-3 дні я розумів, що більшість викладачів не тямлять про що йде мова. Так, наприклад, мій майстер з училища (колишній вчитель праці) по “основам роботи з ЕОМ”, до якого я приходив, щоб навчити його основам роботи з ЕОМ :) Якось один знайомий мого брата порадив мені ІТ-Академію, натякнувши, що це не якийсь “гурток вихідного дня”, саме так я називав заклади, що були до цього. Головним аргументом для мене стало те, що усі викладачі в ІТ-Академії - це діючі програмісти, що працюють в ІТ-компаніях. Я розумів, що інформація, яку вони будуть подавати є актуальною на цей час, а не зазубрена із радянського підручника 73-го року, яку вже ніхто не використовує років з двадцять…

З першого разу потрапити до Академії мені не вдалося, тому що я звернувся досить пізно, коли набір груп вже було завершено. Довелось зачекати ще трохи, але я не засмутився, бо і так вже довго чекав. Приблизно через півроку мені зателефонували і запросили на ознайомчу зустріч, де розповіли про саму специфіку та методи навчання. Мені сподобалося усе. Це не було схоже на жоден навчальний заклад. Зібравши свій невеличкий багаж знань я пішов до ІТ-Академії. Перший день навчання була англійська мова у Алли Бобрук. Було дуже весело, цікаво і динамічно. Мені дуже сподобалося. Наступного дня була перша пара з програмування у Ярослава Олешко, який дав зрозуміти, що за тобою тут ніхто не буде бігати і “втирать какую-то дичь”, а вчитися тобі доведеться самому, тільки тебе будуть направляти на вірний шлях та завжди буде з ким порадитись, або задати запитання. Я зрозумів, що це саме те чого мені не вистачало і вирішив, що тут я залишаюсь однозначно. Далі все було настільки цікаво і динамічно, шо по правді іноді навіть плавився мозок, але мені дуже подобалося, тому я просто не міг зупинитися. Особливо подобалось робити залікові проекти, шо були доволі часто. Окремо хочу подякувати Юрію Мітюшкіну, якого я часто мучив ще після паp, бо мені було мало того, що воно працює, мені треба було розуміти, як воно працює із середини. Не дивлячись на це, він завжди залюбки погоджувався залишитися та пояснити, те що не зрозуміло. Окреме Вам велике Дякую:)

Трохи більше ніж через півроку навчання один із викладачів, а саме Олександр Панченко, запропонував мені роботу в компанії RubyCon, за що йому окреме дякую. Це була перша робота в моєму житті в ІТ-компанії та ще й з бомбезним колективом. Мої колеги були для мене майже як рідна сім’я, крім того я багато чому навчився. Скажу навіть більше - це взагалі була перша в моєму житті робота на якій мене не оточували одні пенсіонери з дерев’яними девайсами :) Одночасно працював ще на кількох корпораціях. Зараз працюю в місті Київ у компанії PocketBook на посаді DevOps Engineer. Дякую усім хто до цього причетний! Тим хто хоче здобути знання скажу – не сумнівайтесь ні секунди, а тим хто думає “відмучити” заради диплому – не марнуйте часу, ні свого, ні інших.

Java developer
Software engineer, EPAM Systems
Випуск: 4 березня 2019 року, Диплом

До вступу в ІТ-Академію займався підприємницькою діяльністю.

Обрав Вінницьку ІТ-Академію, оскільки було багато вільного часу, вирішив спробувати себе в ІТ-сфері і так вийшло, що попередньо пройшовши співбесіду потрапив в ІТ-Академію. Незважаючи на повну відсутність знань в сфері ІТ, академія спромоглася надати мені хорошу базу для подальшого працевлаштування.

Викладачі практики-програмісти - молодці, оскільки завжди знаходили час для студентів. Навчалися командній роботі на багатьох проектах Академії, але найбільший досвід отримав завдяки роботі на реальному проекті.

З мінусів можна вважати незрозумілі підходи в навчальному процесі, до яких іноді було важко пристосуватися. Робота розробника не заважає мені займатися підприємницькою діяльністю і подобається тим, що я постійно в стані розвитку.

Хочу подякувати всім без виключення викладачам та адміністрації за здобуті знання і можливість працевлаштуватися.

Java developer
Frontend-developer, IT Academy Vinnytsia
Випуск: 3 червня 2017 року, Диплом

Пройшло більше року з моменту закінчення мною навчання на курсі Програмування в Вінницькій ІТ-Академії, але якщо я досі працюю в цій сфері - це вже дуже добрий знак. Почну з початку. До навчання в ІТА я працювала в різних сферах: за освітою практичний психолог, але тривалий час працювала офіс-менеджером в громадській організації, а на момент вступу в ІТА була в декретній відпустці. Я почала цікавитись як розробляються сайти і крок за кроком простори гуглу привели до спеціалізації програміст. І яким було моє здивування, коли за декілька днів я зустріла величезну статтю про ІТ Академію та того, чому вона вчить. Пазл склався і рішення про навчання було прийняте.

Я була задоволена тим фактом, що буде вивчатись англійська мова та тим, що курс інтенсивний. Не можу сказати, що навчання давалось легко (в основному у зв'язку з катастрофічним браком часом) і інколи доводилось вибирати, якому предмету приділяти більше часу. З нетерпінням чекала коли почнеться курс з веб-програмування, адже відчувала, що це моє. Загалом навчанням була задоволена: цікаві предмети, курсові проекти - мені все подобалось. Але за це прийшлось платити своїм часом, недосипом (адже коли не вистачає годин вдень, ти крадеш їх вночі), деякими друзями та ще багато чим. Ти поринаєш в інше середовище, розставляєш пріоритети, частенько знаходишся в стані "обдумання тієї чи іншої задачі" і інколи перестаєш функціонувати як нормальна людина :) Але якби не було важко, особисто я, ні єдиного разу не пошкодувала про цей шлях. Сфера ІТ прекрасна тим, що ти постійно розвиваєшся.

Стосовно викладачів, всі викладались на 100% і на парах і на проектах. Я завжди могла розраховувати на відповідь та допомогу. Окремо хочу подякувати викладачам англійської мови - Аллі Бобрук, Віті Арсенюк, Діані Манкевич, Олесі Бойван та Наталі Ціонтковській - за цікаві та наповнені спікінг клаби. Також дякую менеджерам, вони завжди привітні та готові відповісти на будь-яке ваше запитання і взагалі дякую, всім викладачам. З їх допомогою я та, хто є зараз. Єдиним мінусом були постійні зміни розкладу, про які не завжди попереджали :(

Щодо сьогодення. Після закінчення навчання мені запропонували викладати в ІТА, а з 2017 я працюю в якості frontend розробника на проектах ІТ-Академії. Щодо професійних планів на майбутнє: вони є :)

Всім тих, хто вчиться зараз - наполегливості та терпіння, адже це ще тільки квіточки :)

Всім хто сумнівається чи зможе - рішучості!

З найкращими побажаннями, - Юлія Подкопаєва

Java developer
Full-stack Web Developer, Rubycon, LLC
Випуск: 20 січня 2018 року, Диплом

До вступу до ІТ-Академії навчався в університеті. Навчання в університеті подобалося, але мені здавалося, що я обрав не ту професію. Академію обрав з декількох причин:

  1. Гарантоване працевлаштування;
  2. Оптимальний термін навчання
  3.  

У процесі навчання подобалися уроки англійської та робота над командним проектом. Одразу після закінчення Академії отримав пропозицію працевлаштування.

До Академії ніколи не було спроб стати іт-шником.

Посада: web розробник; Місце роботи: RubyCon LLC.

У цілому не жалкую про вступ до Академії тому що ІТ-Академія виправдала мої сподівання, а саме, я отримав роботу та познайомився з професійними програмістами.
Дякую =)

Java developer
iOS Developer, Snapp Mobile Germany GmbH
Випуск: 19 січня 2018 року, Диплом
Курс закінчив: Mobile Development (iOS_Swift)

На даний момент я проходжу студентську програму компанії EPAM Vinnytsia . До цього довгий час працював інженером в будівельній галузі, але в один момент зрозумів, що хочу змінити сферу зайнятості. Вибір програмування був очевидним, так як це була моя давня мрія і професія досить престижна.

    Основним аргументом для вибору IT-Academy Vinnytsia були:

  • курс англійської мови для програмістів,
  • якісна промова від Roman Melnyk
  • і найголовніше – інтенсивність навчання(6 днів на тиждень). Я вирішив навчатись паралельно роботі, тому обрав вечірній курс. Навчальний процес не розчарував. Я розумів, що викладачі вказують напрямок, а далі все залежить від твоєї наполегливості і бажанню навчитись.

Тому хочу подякувати всій команді викладачів. Ваш вклад неоціненний. Особливо хочу відзначити прекрасних Alla Bobruk, Diana Mankevich, Vita Arseniuk і Olga Vasilevskaya. Дякую вам за мій теперішній рівень англійської мови. Ще вдячний Юрію Мітюшкіну за основи, Олександру Панченку за менторську підтримку і Віталій Гавриш (Виталий Гаврыш) за доступне викладення матеріалу. Oleksii Tiurenkov окрема подяка за чудові лекції, наповнені крутими завданнями, і за stress resistance уроки – це було круто.

Одразу після завершення навчання я пройшов співбесіду і потрапив на студентську програму. Компанія, в якій проходжу дану програму, одна з найкращих в місті. Навчатись непросто, але весь той багаж знань, що дала IT-Academy, допомагає.

Java developer
Backend Developer, RIA.com
Випуск: 19 січня 2018 року, Диплом

До вступу в ІТ-Академію працювала лікарем, тобто відношення до програмування не мала ніякого, та все ж вирішила, що 7 років навчання в медичному університеті недостатньо і потрібен ще рік в сфері інформаційних технологій, обравши для цього ІТ-Академію. Чому саме її? Просто відвідавши першу співбесіду з чарівним викладачем англійської мови Аллою Бобрук, неможливо було не повернутися.

Уроки англійської були справді цікавими, які навчили не тільки мови, але й виступам на публіці, без чого не обійтися на будь-якій співбесіді. В процесі навчання найбільше запам'ятались уроки з Олексієм Тюренковим, це було дійсно дуже корисним досвідом. Пошук робити був доволі важким, тут головне не здаватися. Зараз я працюю в ІТ відділі BHB group. Це важкий шлях, який після влаштування на роботу тільки починається, тому потрібно дійсно любити свою професію.Необхідно розуміти що ІТ-Академія вкаже тобі правильний напрямок, розповість і пояснить що до чого, підтримає при перших падіннях, але потрібні зусилля і постійна праця.

Java developer
Senior PHP Software Engineer, Frendino
Випуск: 3 червня 2017 року, Диплом

Всім привіт ! Хочу трішки вмотивувати всіх, хто вирішив зв’язати своє життя з ІТ.

В якийсь момент свого життя я вирішив змінити роботу, хоча вона мені в деякій мірі дуже подобалась. Не буду вдаватися в дрібниці, скажу тільки, що працював в державній службі. Так трапилось, що мої друзі – програмісти різного рівня. І, можливо, під їхнім впливом я вирішив обрати нову професію в ІТ. Багато читав на цю тему, складав для себе дорожні карти входження в цю сферу. І ось, пройшовши цей шлях, я чітко можу сказати – це реально! Чесно кажучи, довго йшов до цього вибору. По-перше: страх кардинально мінятися , по-друге: знання англійської мови були на рівні " I am Misha". ))

Після роботи, обклавшись книгами та різноманітними online-курсами, я почав знайомитися з майбутнім. Записався на курси вивчення англійської мови. Але чесно кажучи – не вистачало самодисципліни, не було систематики, профіт був дуже маленьким… Тому вирішив піти іншим шляхом - записатися на offline –курси.

Мій вибір впав на IT-Academy. Чому? Тут програма навчання, інтенсивний розклад занять передбачають максимальне поєднання теоретичних знань з практичною підготовкою. Тому, звільнившись з роботи, зразу же вступив в Академію, та з нетерпінням чекав на початок навчання.

Почалася кропітка та важка праця. Чесно кажучи, було не легко, але одночасно цікаво та весело. Програма дуже насичена, кожного дня розглядали нові теми, поринали все глибше і глибше в програмування, теорія поєднувалася з практикою. Слід відзначити про вдале поєднання фундаментальних вибіркових дисциплін, знання яких актуальні та витребувані на ринку праці. Всі дисципліни орієнтовані саме на розробку — як з практичної так і з теоретичної точки зору. Ми вивчали майже всі можливі напрямки програмування , мови для веб девелопменту (PHP, JavaScript), верстку на HTML/CSS, бекенд на Java/C# і С++ та С. Зазначу, що мови вивчалися на основі реальних проектів. Усі викладачі, керівники проектів академії - професіонали, талановиті особистості. Багато цікавих, яскравих моментів можна привести в приклад: чого вартує можливість виступити зі своїми ідеями-проектами на дні кар'єри ProfitDay або поспілкуватись на English Club з цікавими людьми.

Ось уже біля року працюю в компанії RubyCon LLC web розробником. Прийшлось перейти на нову мову програмування Ruby. Завдяки навикам програмування, яких я здобув під час навчання в IT-Academy не виникло проблем з опануванням нової мови за короткий термін.

Щиро дякую Роману Мельнику за те, що він зумів в нашому місті створити такий заклад, який дозволяє на високому рівні опанувати мистецтво програмування.

Дякую Академії та всьому викладацькому складу за уміння передати учням свої знання та навики, за те що, допомагаєте реалізовувати наші мрії.

Java developer
Senior JavaScript Software Engineer(React), SoftServe
Випуск: 20 січня 2018 року, Диплом

До Академії я вивчав Облік та Аудит. Але як час показав, це виявилось не тим чим я хотів займатись і я вирішив змінити вид діяльності. Мій вибір впав на ІТ Академію тому, що з усіх можливих варіантів для мене здався найкращим, що зрештою підтвердилось.

Навчання було доволі цікавим та продуктивним. Були й деякі мінуси. Наприклад, забагато часу приділили вивченню С, проте зараз я знаю, що програму змінили і курс С скоротили. Неможливо не згадати завжди веселі та цікаві уроки англійської з Аллою та Діаною. Чи не найважливіші були заняття з Олексієм Тюренковим, де дізнався що існує чимало підходів(SOLID, DRY ) та шаблонів розробки (GOF Patterns, Anti-Patterns), які значно спрощують розробку кінцевого продукту. Ще важливим є те, що в Академії ми мали змогу створити наші перші проекти та брати участь в працюючих проектах, і їх ми зазначили в своєму резюме. Після навчання в Академії я маю впевненість, що мені вистачить вмінь та знань для того, щоб вже зовсім скоро почати працювати програмістом.

Зараз я проходжу курс Front-end technologies при компанії Exadel. І на завершення хочу процитувати для всіх початківців та студентів академії фразу Бенжаміна Франкліна: "An investment in knowledge pays the best interest"

Java developer
JavaScript frontend developer, EltexSoft
Випуск: 20 травня 2017 року, Диплом

До того, як прийшов в Вінницьку ІТ-Академію, займався декоруванням автомобілів. В академію потрапив за компанію з другом, не знаючи навіщо я сюди прийшов.

З часом зрозумів, що всі випадковості не випадкові. Сподобалась простота навчання та адекватність викладачів. Академія мені дала усе, від основ програмування до першої роботи. Роботу запропонували ще під час навчання. На поточній роботі в мене дуже крутий колектив. Я практично не залежу від технологій, які можна використовувати при роботі.

Java developer
iOS Developer, Steelkiwi Inc
Випуск: 20 січня 2018 року, Диплом
Курс закінчила: Mobile Development (iOS_Swift)

До вступу в Академію працювала інженером у будівельній сфері. Робота гарна в теорії, але занадто нудна на практиці, тому пропрацювавши 2 роки вирішила змінити її на щось близьке до інженерної спеціальності. При виборі керувалась, перш за все, можливістю особистого та кар’єрного росту та комфортними умовами праці. Вибір впав на ІТ-Академію шляхом виключенням, адже саме тут був оптимальний навчальний план та строки.

Вчитись було цікаво, ментори компетентні, а матеріали "у ногу з часом". Дуже багато зусиль потрібно виділяти на самостійне опрацювання матеріалу, адже без цього йти навчатись немає ніякого сенсу, ментори лиш направляють тебе, все інше ти робиш сам.

Окремо хочу відзначити уроки англійської мови. То певно найкращі уроки з англійської, які я зустрічала. Так живо, цікаво і змістовно певно їх не викладають ніде ( окрема дяка Аллі Миколаївні, як говорять Викладач з великої літери ). Ще з улюбленого - уроки stress-resistance з Олексієм Тюренковим, що допомогли мені потрапити на курси pre-production laboratory at Epam systems.

В загальному Роману Мельнику вдалось зібрати чудовий, злагоджений колектив, який дійсно допомагає студенту, якщо він по-справжньому хоче навчатись. Дуже допомогла участь у реальних проектах, де налагодила вміння працювати у команді зі спільними репозиторіями використовуючи GIT.

Майбутнім студентам хочу побажати завжди вірити в себе і йти до своєї мети не дивлячись ні на що, а ІТ-Академія допоможе їм у цьому.

Java developer
Lead iOS Developer, Sceenic
Випуск: 20 січня 2018 року, Диплом
Курс закінчив: Mobile Development (iOS_Swift)

Коли почав займатись програмуванням самостійно, то швидко стало зрозуміло, що без ментора мені далеко не зайти. Почав шукати заклади для навчання серед яких і звернув увагу на IT-Academy Vinnytsia. Знайомі, котрі закінчили тут навчання, порадили мені обрати саме її. Згадуючи вступну лекцію Романа Мельника і забігаючи наперед скажу - все відбулось в точності як він сказав.

Навчання в ІТ Академії було чудовим, насамперед тому, що я зустрів там багато неймовірних людей. Завдяки Аллі та Діані англійська мова стала цікавою! Настільки веселих лекції з математики та геометрії, як від Ірини важко уявити. Юрій Мітюшкін допомагав "розуміти алгоритми". ООП від Олексія Тюренкова примушувало нас думати, з практикою приходило розуміння. І це був тільки початок. Було багато різніх проектів, про які вже я згодом розповідав, проходячи співбесіду. Нас підготовили. По дорозі на співбесіду я був впевнений у собі. Зараз я проходжу студентську програму компанії "EPAM Systems".

Моя порада для тих хто бажає навчатись програмуванню: "читай, постійно пиши код, задавай питання".

Java developer
Software Engineer, AMC Bridge
Випуск: 03 червня 2017 року, Диплом
Курс закінчив: Програміст (C#)

До вступу до Вінницької ІТ-Академії працював в Польщі над системами автоматизації виробництва. Загалом робота мені подобалась але все ж чогось не вистачало, наприклад зарплатні, яка як для роботи за кордоном була не дуже висока.

Взнав про ITA від знайомих і зацікавився. Приблизно місяць витратив на вивчення інформації в інтернеті щоб зрозуміти чи дійсно мені це потрібно? Прийшов до висновку що так, краще спробувати, тому не став продовжувати контракт в Польщі.

Обрав ITA тому що там були більш менш адекватні відгуки від реальних людей, де було видно що писали колишні студенти, а не невідомо хто або де були залишені тільки позитивні відгуки і ті відредаговані. Особливо сподобався відгук студента який недовчився до кінця і основною його претензією було що їм не дали грати в теніс під час перерви (раніше ІТА орендувало приміщення де була кімната відпочинку з тенісним столом), в принципі після деяких комічних відгуків деяких осіб які так і не спромоглись довчитись до кінця вирішив що варто іди сюди.

Коли почалось навчання з початку все давалось дуже легко, навчання в основному направлене на всіх, навіть тих хто не знайомий не те щоб з програмуванням, а взагалі з комп’ютерами, тому маючи певну технічну базу навчання давалось легко. Навіть часу вистачало на два курси, бо під час навчання на програміста взнав про відкриття курсів з веб дизайну і разом з ними конкурс на кращий малюнок з ІТ тематики, взяв участь в конкурсі і виграв знижку на навчання, чому б не скористатись?... Далі навчання з базових речей почало переростати в більш серйозні дисципліни і часу помітно перестало вистачати на два курси одразу. Це при тому що я весь цей час був без роботи і нічим крім навчання не займався. Викладачі завжди відгукуються пояснюючи все незрозуміле, але щоб навчитись чогось потрібно постійно працювати над собою.

Другий етап навчання це фактично вибір галузі в якій ви далі будете працювати, вибір мови програмування, нічого не заважає вчити все і одразу (перший місяць так і відбувається) але для цього 24 години на добу малувато, особисто для мене було так. З того що пропонувалось вивчати на момент мого навчання це Java, Php, C# ну і разом з тим як базове для всіх HTML, CSS, JS. Особисто я обрав C# тому що з усіх мені сподобалось писати на цій мові більше всього і викладач все доступно пояснював і разом з цим ця мова дозволяє створювати десктопні програми без особливих зусиль. Навчання з C# підходило до свого логічного завершення у вигляді дипломного проекту і в цей час від викладачів отримали інформацію що на фірму набираються студенти на навчання з знаннями C#/.NET. Всі бажаючі отримали технічне завдання і виконавши його я потрапив спочатку на співбесіду, що само по собі цікавий процес який мені сподобався і я б пішов ще але поки що не маю потреби, а далі півроку на навчання в компанії і я отримав роботу і одразу цікавий проект.

Основним мотивом закінчити навчання було те що мені подобається ця сфера діяльності і те що я заплатив за навчання всю суму одразу. Я правильно розрахував свої сили і здібності і не було стимулу кинути навчання через те що щось не виходить на даний момент. А для тих кому гроші потрібно платити щомісяця виникає думка що можна покинути і зекономити кошти, а не піднатужитись щоб зрозуміти, все одно ж щось не виходить, в багатьох що не дійшли до кінця ситуація була саме така. Також ви повинні розуміти що навчання саме собою але потрібно витрачати весь вільний час щоб досягти успіху і іноді навіть більше. Але навіть якщо ви закінчите навчання ще не факт що ви знайдете роботу, на даний час ринок перенасичений молодими спеціалістами і висока конкуренція, хоча хто шукає той знайде. Не все одразу, особисто я витратив на навчання півтора роки (майже рік в академії і пів року в компанії) і зараз задоволений результатом. І як на мене зробити за рік з людини як програмування бачила тільки з далеку людину яка здатна пройти співбесіду в ІТ компанії це величезний результат.

Java developer
Frontend Guru, AnyBiz
Випуск: 4 березня 2020 року, Диплом

Hi everyOne!

My name is Rostov Oleh.

I was a student of Vinnytsia IT Academy.
Before, I've been entrepreneur, but I always wondered how it is to be an IT-developer.
So after some time I`d made a decision to start learning programming.
After some texting and seeking information, my choice was IT Academy, because:

  • first of all it is in my city Vinnytsia,
  • second of all - excellent subjects,
  • thirdly - practicing teachers,
  • fourthly - a plenty of practicing tasks on real projects

The studying process, as for me, was complicated, and directed mostly to self-education. IMHO it produces hardening to find out "Do you really feel developer inside yourself". As I've just mentioned, practicing teachers are always ready to give you a hand of help if you are 'stuck in' some 'unbelievable' issue.

    In my view, here are such pluses of studying process:


  • mentors don't show you how to do tasks, they teach you how to find out the ways to do this task;
  • real projects - real tasks - those tasks, which you will face in your future job;
  • English lessons and English Speaking Club - amazing atmosphere where you can improve language skills;

Unfortunately I can't find job for now, but I still have interesting projects at IT Academy, to improve my hard skills.

The best way to be one of Developers - not to be afraid of facing complicated tasks and keep coding.

Java developer
QA Engineer, Tango Me
Випуск: 23 грудня 2017 року, Диплом
Курс закінчила: Manual QA

До в вступу в ІТ Академію я навчалась на 5 курсі ВНТУ, Факультет автоматики та компютерних систем управління. Про існування ІТ-Академії та курсів в цілому я дізналася лише після того як представники ІТ-Академії прийшли у ВНТУ для відбору студентів. За результатами тестування і співбесіди я отримала можливість навчатись в ІТ-Академії на безкоштовній формі.

В Академії у нас було вивчення теорії протягом усього навчання, практичні завдання, англійська мова, при бажанні можна підвищити та розвинути свої скіли, Profit Day дозволяє студенту дізнатися про всі можливі ІТ напрямки та послухати цікаві теми від спікерів. На мою думку не вистачало систематичної перевірки знань, тобто інформація (теорія/практика) викладалась, але контрольний зріз був лише на етапі закінчення. На мою думку, таких зрізів потрібно проводити не менше 3-ох ( на початку: коли в студентів немає сформованого бачення тестування; в середині: коли є вже мінімальні знання по тестуванню, щоб перевірити прогрес студентів, в кінці: для перевірки кінцевих знань та досягнутого рівня в даному питанні). Мало занять по Java, хоч і спрямування йде на manual QA, але для загального розвитку і мислення це важливі заняття. Практичні завдання почалися пізно, як на мене, частково впровадження практичних занять потрібно починати в паралель з теорією, щоб одразу закріплювати вивчене. Бо потім в більшості студентів виникають такі ж питання які були на етапі вивчення теорії, оскільки дуже багато чого зразу не запам'ятовується. І саме за допомогою практики краще запам'ятовується теорія, бо вже в голові відкладаються конкретні приклади.

На період відпочинку (серпень 2017 року) не було задано завдань, точніше завдання були, але оскільки все покладено на дисциплінованість студентів (більшість проігнорувала виконання), то все почалось знову після канікул, поверталися до перевірки попередніх завдань та роботи над помилками. Але це я думаю було викликано відсутністю мотивації для студентів (як і студенти повинні мотивувати самі себе, так і викладачі повинні бути в цьому зацікавленні).

Робота над сайтом для тестування була розтягнута, оскільки проекти були на початковому етапі розробки і тестувальники залежали від знань програмістів. Це реальний приклад, оскільки сайти були не готові для повного тестування. Документація розроблялася в паралель з тестуваннням. Можливо, якби студентів одразу поділити на проекти і спочатку робота була над документацією, а потім вже при об’єднанні з роботою програмістів і тестування було б на кращому рівні. Можливо, не всі зауваження є доречними на даному етапі роботи з майбутніми QA.

Java developer
Flutter developer, SnappMobile
Випуск: 27 грудня 2016 року, Диплом

IT-Академія спонукає. Але якщо серйзозно то...

Одна з моїх мрій здійснилася. Я працюю на работі, яка приносить задоволення, на роботі - де чудовий колектив, і що головне - це робота, на яку я ходжу із задоволенням. У мене не буває: "Сьогодні понеділок і знову на роботу....(", навпаки, я почав кайфувати від життя і від роботи, я знайшов себе. Увійти в IT не просто, але якщо ти увійшов туди, то вийти буде важко) Кожен день нові звершення, кожен день - нові знання, кожен день нові відчуття. А чому? Мабуть так навчили чи привили. Але можу сказати, що досягнути цілі може лише той хто хоче.

Викладачі ІТ-Академіі допомагають правильно мислити, навчають необхідних знань, завдяки яким можна досягти великих звершень, але якщо ти не зможеш їх увібрати, то скоріше всього це не твоє. Тебе ніхто не заставляє і не каже - "ВЧИСЬ", це особисте кожного. Щось мені подобалось, щось ні, але допомога була завжди, якщо ти звертався з проханням.

Java developer
PHP Web Developer, NDA
Випуск: 15 серпня 2016 року, Диплом

На даний момент працюю веб-розробником.

До ІТ-Академії я намагався працювати фармацевтом, але зрозумів, що це не моє і вирішив піти в айті сферу. По відгукам в Інтернеті та по відгукам своїх знайомих, для навчання вирішив обрати саме ІТ-Академію.

Під час навчання сподобалось викладання, відсутність зайвих предметів та лише необхідна інформація для студентів.

Моя порада майбутнім студентам: постійно навчайтесь, програмуйте кожен день, кожну годину, кожну хвилину. І тоді побачите результат. Також вчіть англійську мову, адже це дуже важливо і в технічній документації і в спілкуванні з замовниками.

Мені подобається працювати веб-розробником, адже я одразу можу побачити результат своєї роботи.

Java developer
HTML-верстальщик, RIA.com
Випуск: 23 липня 2015 року, Диплом

Перебуваючи у декретній відпустці, розуміла, що після її закінчення мені потрібно буде шукати роботу. Спочатку я дивилась онлайн відео уроки по Java. З тим, чого не розуміла, мені допомагала сестра (вона вже тоді працювала програмістом). Через деякий час я навіть спробувала піти на декілька співбесід, але без досвіду та реально виконаних проектів на роботу мене не брали. Тому почала шукати курси, де можна було б повчитись та отримати практичні навики.

Єдиною компанією у Вінниці на той час, яка давала б такі можливості, виявилась ІТ Академія. Мені сподобалось, що навчання проходить ввечері, що після попередьої співбесіди, визначивши мій рівень, направили не в початкову групу, а в ту, що вже півроку навчалась, що дозволило мені швидше закінчити навчання та відповідно швидше знайти роботу. На роботу web-програмістом я влаштувалась одразу після закінчення, правда, пропрацювала не довго, через два місяці знайшла іншу вакансію, яка мені більше до душі. З тих пір я верстаю.

Java developer
Lead Software Engineer, EPAM Systems
Випуск: 15 травня 2016 року, Диплом

До того, як прийти у Академію я працював у банку. Спочатку робота у банку була більш аналітична, але, зі зміною економічної ситуації у країні, я вимушений був більше займатись продажем банківських послуг. Одного дня я зрозумів, що це мені набридло та так далі тривати не може. Я порадився з дружиною та ми вирішили що це слушна нагода змінити своє життя на краще. Тому я покинув це безнадійне діло та звернутись до того, що вабило мене зі школи (до того ж під час роботи у банку я писав деякі скріпти для автоматизації рутиних задач).

Академію обрав через те, що інший заклад (на той час їх не було так багато як зараз) пропонував навчання протягом двох років, у той час як Академія - один рік. Крім того я спробував розв’язати завдання олімпіади, щось вирішив, та отримав знижку на оплату навчання. У кінці навчання я пройшов відбір у Школу програмістів компанії RIA, по закінченню якої отримав (та прийняв) пропозицію щодо роботи у компанії RIA програмістом. Зараз я працюю на посаді Software Engineer в компанії EPAM.

Java developer
Випуск: 19 травня 2017 року, Диплом

Я закінчив ВНТУ за спеціальністю інженер-будівельник, у зв'язку з кризовим становищем гідної роботи не знайшов! До вступу в IT-Academy займався волонтерством. Почувши, що мій товариш вступив до даної академії, вирішив реалізувати свою юнацьку мрію - стати програмістом) В академії приємно вразило абсолютно все: як і викладачі так і підхід до навчання! А ще більше здивувало те, що тут дійсно вміють подати матеріал на належному рівні!

Також слід відмітити ще один ключовий момент - це вивчення англійської мови! Я був в захваті від того, як покращилися мої навички володіння цією мовою. Не закінчивши весь курс навчання мені трапилась нагода проявити свої вміння із моїм знайомим (він програміст) в даній сфері! Наразі мій профіль діяльності різноманітний: верстка та частково програмування, а також надання та навчання рекламних послуг в мережі Інтернет. Дякую за приємний рік, проведений в чудовому колективі!) П.С. ... і слухайте Мітюшкіна!)

Java developer
Web Developer, Rubycon, LLC
Випуск: 31 травня 2014 року, Диплом

Доброго дня. Працюю php-розробником. Проходила стажування в ІТ-Академії в період з жовтня 2013 по травень 2014. Завдяки стажуванню отримала досвід в розробці реального проекту і досвід роботи в команді. Після стажування змогла отримати свою першу роботу в IT-компанії.

Java developer
JS ( React.js / Node.js ) Developer, Aura Internet Studio
Випуск: 19 травня 2017 року, Диплом

Восени, 2015 року мене постійно переслідувала думка, що вже час кардинально змінити своє життя на краще. В той час я працював продавцем консультантом та мріяв стати програмістом. Одного чудового ранку, збираючись на роботу я почув по радіо рекламу про навчання в Вінницькій IT-Академії. Я зацікавився цим та захотів дізнатися більше про Вінницьку IT-Академію. Зателефонувавши до Вінницької IT-Академії я домовився про зустріч з директором цього закладу Романом Мельником. При зустрічі Роман Олександрович розповів що програмістом стати не легко, але я рішуче прийняв цей виклик.

Коли почалося навчання я познайомився з чудовими людьми - справжніми особистостями. Навчання було цікавим та продуктивним але були свої недоліки.

Дуже сподобалися уроки з англійської мови, але нажаль я не завжди приділяв достатньої уваги вивченню англійської мови. Мені здавалося що треба більше приділяти уваги технічній частині навчання (алгоритмам, мовам програмування). Пізніше я зрозумів що треба поєднувати англійську мову та технічну частину навчання, тому що вся новітня та адекватна література (документації, мануали, приклади) написані англійською мовою. Також сподобалися клуби з англійської мови на які запрошувалися цікаві спікери та підбиралися різноманітні теми. Найбільше сподобалися пари з СТРПП (сучасні технології розробки програмного продукту), де я дізнався про SOLID, Design patterns та Agile.

Довгий час я не міг визначитися зі стеком технологій та напрямком програмування. З часом я зрозумів що мені більше подобається WT&WD - WEB Technology and WEB Design (JS, PHP, HTML, CSS). У Вінницькій IT-Академії я вивчав різні фреймворки, бібліотеки та робив цікаві проекти. Багато часу я приділяв самонавчанню, тому що це основа життя програміста. Програміст це не тільки професія - це стиль життя.

Після закінчення Вінницької IT-Академії я пройшов складний відбір в Dev School RIA.com "From zero to hero" після закінчення якої мене взяли в компанію RIA.com розробником на випробувальний термін.

Я дуже вдячний Вінницькій IT-Академії за те що вона подарувала мені нових друзів та незабутні моменти в моєму житті, а саме головне те що завдяки Вінницькій IT-Академії я почав програмувати! Програмуй майбутнє!

Java developer
Software developer, RIA.com
Випуск: 19 травня 2017 року, Диплом

До вступу в академію працював в школі, потім лаборантом в університеті. Оскільки самостійно вивчати програмування було для мене важко я вирішив обрати курси програмування. Оскільки на той час я не знайшов інших достойних курсів, то вирішив записатися в ІТ-Академію і не помилився. В академії сподобалося саме більше те, що в якості викладачів були справжні програмісти, які у вільний від основної роботи час видавали нам необхідний матеріал.

Після закінчення академії пройшов у Dev School RIA.com "From zero to hero", яка тривала всього місяць і після закінчення якої мене взяли в компанію RIA.com розробником на випробувальний термін. Робота дуже подобається, особливо нові технології, з яким я раніше не працював, але які потрібні для успішного проходження випробувального терміну.

Java developer
Web Developer, Dahkom
Випуск: 23 серпня 2015 року, Диплом

Перед вступом до Академії працював seo- оптимізатором, цікавився мовами програмування. Було бажання навчитись програмувати, тому обрав рішення йти навчатись в Академію. ІТ-Академію обрав тому що сподобалась подача матеріалу та зручний графік занять, Академія дала хороші базові знання в області програмування. Після закінчення академії працюю на посаді веб-розробник. Працюю в компанії "Дахком" dahkom.com.ua

З предметів сподобалось англійська мова, html/css та комп`ютерні мережі. З підходів до навчання сподобалось, що завжди є можливість задати запитання, якщо щось не зрозуміло, а також допомога викладачів в вирішенні питань чи нерозуміння під час навчання!

Java developer
Java Software Engineer, EPAM Systems
Випуск: 23 січня 2015 року, Диплом
Курс закінчила: Java Developer

Намагаючись знайти себе у справі, яка була б справді до душі, я спробувала різні сфери діяльності. Коли зацікавилась програмуванням, переді мною було два шляхи: або продовжувати й далі самостійно та безсистемно вивчати то ту, то іншу мову, або йти навчатись у спеціалізований заклад, де б мені могли передати досвід та вчасно вказати на помилки і невірно обраний шлях. Адже мов програмування на сьогодні дуже багато, і ще більше технологій, які використовуються разом з ними. Що на сьогодні актуально і що корисно, можуть знати лише практикуючі програмісти.

Тому, коли друзі порадили ІТ-Академію, це і стало головним для мене аргументом у виборі спеціалізованого закладу: всі викладачі тут практики, кожен з яких має досить великий досвід у програмуванні. Навчання проходило у дружній атомосфері. Тут не практикують академізму, немає бар'єру між викладачами і студентами, але в той же час байдикувати не дадуть.

Для мене великим плюсом навчання стала велика кількість пройденого матеріалу за різними напрямками програмування. На сьогодні, працюючи програмістом, я постійно використовую технології, які були вивчені в ІТ Академії. Тобто навчання тут актуальне і відповідає вимогам ІТ ринку. Не зайвим було вивчення і дискретної математики, знання якої зараз також постійно стають у нагоді. Приємним бонусом було те, що в ІТ Академії для програмістів є курс англійської мови, який викладається також на високому рівні.

ІТ Академія може стати гарним путівником для тих, хто розуміє, що на ній навчання не закінчується і що взагалі професія програміста вимагає постійного навчання. ІТ Академія дає хороші ази програмування, дає можливість попрактикуватись на різних мовах і технологіях, знайти те, що цікаво, і, що не менш важливо для програміста, навчає культурі програмування.

Java developer
Senior Software Engineer, Bringg
Випуск: 27 грудня 2017 року, Диплом

До вступу до Вінницької ІТ-Академії працював головним економістом комерційного банку – менеджер по кредитуванню. На прийняття рішення про навчання вплинуло 2 фактори: нестабільна ситуація в банківській системі та давня мрія про роботу програмістом (ще з технікуму – з 2002 року).

Було 3 варіанти – вчити щось самому, піти до ІТА, або навчання у ШАГ. Перший відпав одразу – самому не вдавалось себе організувати в потрібному напрямку. ШАГ – 2 роки, вдвічі дорожче відповідно і не чув жодного позитивного відгуку – тільки негатив. Академія позиціонує себе «гарантом» у допомозі із працевлаштування. Крім того, від друзів я взнав, що О. Тюренков є викладачем у даному закладі. Це стало останнім аргументом на користь Академії.

Досить детально пройшли ази програмування на С, але тут є і головний недолік – занадто вже багато часу на це було потрачено (як на мене). Безумовно - включення англійської мови в курс, саме з Аллою Миколаївною – я не знаю чому, але мені доводилось вчити певні речі тільки через те, що не хотів в її очах виглядати «повним лохом». Бази даних з Чухно, JS з Плаксієм, і те що найбільше – C# з Максимом Гомоном. Ще хочу відзначити Ярослава Олешко – це та людина, яка показала, що немає нічого не можливого в роботі програміста, не залежно від мови програмування – «Програмувати потрібно із допомогою мови програмування, а не на мові».

Роботу знайшов після 10 місяців навчання.

Працював в компанії Fozzy Group, Вінницька філія IT-Аутсорс. Займаємось розробкою ПЗ для власних терезів (виробництва німецької компанії Bizerba), що обслуговують клієнтів торгівельних мереж супермаркетів компанії. Сайт роботодавця - http://fozzy.ua/ua/. Робота дуже подобається, новий досвід з кожним днем, дуже динамічно.

Java developer
Junior Java Developer, LLC SoftGeneration
Випуск: 27 грудня 2016 року, Диплом

Навчався з листопада 2015 року до січня 2017-го.

До вступу в Академію я навчався у школі! І як кожний абітуріент здавав ЗНО і мав намір вступити у ВУЗ. Пройшовши конкурс у декілька вузів як на безкоштовній так і на платній основі. Вирішив що диплом для мене не має значення головним було здобути знання. Вирішив піти на спеціалізовані курси. Одним з варіантів була ІТ-Академія. Обрав Академію через інтенсивність занять, термін навчання, і взагалі за принципи навчання...

В процесі навчання сподобалось те що і всім подобається коли вчиш щось нове - це практика. Також уроки англійської та English Club через які я полюбив англійську мову. Але самим цікави було спілкування з людьми які вже працюють у ІТ-сфері (програмісти, HR-и). Слухати про їх досвід про технології,проекти та про ІТ-сферу вцілому.

Роботу я знайшов за декілька тижнів до завершення навчання.

Професія пhограміста була єдининою професією в якій я себе бачив. І навчання тільки підтвердило це відчуття. Професія дуже цікава і нею потрібно займатися тільки якщо вона вам подобається.

Java developer
Web Software Developer, PINPOOLS GmbH
Випуск: 19 травня 2017 року, Диплом

До вступу в академію працював оператором лінії на ПАТ Рошен. З часом став розуміти, що потрібно міняти своє життя і то кардинально. Так як освіту маю вищу технічну і тяга до компютерних наук у мене була завжди, вирішив спробувати себе в ІТ.

Чому обрав Академію? Напевно тому що в той час тільки вона активно рекламувалася і по радіо, і в інтернеті.

Памятаю, як мені назначили на визначений час співбесіду - я зібрався і як на зло дуже довго чекав громадського транспорту, вже навіть підкрадалися думки - повертайся Саша додому, навіщо воно тобі. Але я все таки приїхав, перша співбесіда була з Романом Мельником. І зараз я можу сказати - добре що я тоді все ж таки не передумав і поїхав на співбесіду.

Найбільше сподобалась друга частина навчання, коли вже було більш-менш ясно в якому напрямку потрібно далі рухатись та розвиватися. Це був початок нашого командного проекту, ось тоді я вже зрозумів - що головне в ІТ це дух команди, якщо ви розумієте один одного то все буде ок! Завдяки випускному проекту я вивчив базовий стек технологій та інструментів, незнання яких було б дуже великою перешкодою, навіть для проходження співбесіди, не кажучи вже про саму роботу.

Так вийшло що перша співбесіда яка дала позитивний результат була по Skype і я напевно останній раз так хвилювався на 1-й сесій в універі....)) Тому в кінці нашого навчання, я вже був на стажуванні.

Зараз займаюся Web розробкою в компанії RexSoft. Конкретніше - Back-End (Laravel). Постійно щось потрібно вчити нове, робота не монотонна :))

Java developer
Lead Software Engineer, RIA.com
Випуск: 23 січня 2013 року, Диплом

1. Плата
Як для пересічного студента плата за навчання доволі таки немаленька, навіть велика, але для адекватних людей, якщо ти вже платиш цю суму то думай про навчання а не про "відкосити" від пар.

2. Пари
На сайтах прочитала в відгуках що можна на пари не приходити. А що дивуватись. Це школа для дорослих (не по віку, а по розуму) людей. Ти сам повинен розуміти для чого тобі це навчання. Якщо ти платиш великі гроші, притому не хочеш ходити і потім претендуєш на якусь роботу, то подумай з якими знаннями ти будеш її шукати і який роботодавець захоче такого працівника? В Академію за руку ніхто не приводив, і відповідно контролювати як маленьких дітей ніхто не буде, кожен сам про себе повинен думати. Звикайте бути дорослими і відповідальними.

3. Предмети і навчання
План по дисциплінах заявлений шикарний, але абсолютно всього вас вчити ніхто не буде. Деякі технології будуть згадані оглядово, деякі навіть і згадані не будуть. Звичайно спочатку більша увага приділяється основам.

4. Викладачі
На форумах дивувались деякі особи побачивши в списку дисциплін "Англійська для програмістів". якщо ви в англійській плаваєте, то вміння викладача + ваше бажання = ви зможете нормально читати технічну літературу в оригіналі, та спілкуватись (але знову все залежить від вас). Основи програмування на С і алгоритмізацію викладали дуже добре.

5. Робота
В контракті вказано що Академія в разі успішного закінчення буде рекомендувати різним ІТ-компаніям. Коротше кажучи, вони будуть підкріпляти ваше резюме своїми рекомендаціями, а чи ви влаштуєтесь на роботу залежить лише від того, які знання і вміння ви матимете і як ви себе проявите на співбесіді. Хоча всі, хто здав дипломний проект і випустився - відразу отримали роботу і працюють програмістами.

Java developer
Full Stack Web Developer, Excalibur Junior
Випуск: 15 травня 2016 року, Диплом

Я вирішив навчатися далі та стати програмістом через 1 місяць після випуску з технікуму, тому що за отриманою спеціальністю роботи я не знайшов. Не було вакансій.

Велика вдячність за допомогу у навчанні і розумінні різних технологій учителям: Рудю Вадиму, Тюренкову Олексію, Глухарьовій Вікторії, Плаксію Ярославу, і директору Роману Олександровичу.

Також сподобалось те, що навчання проводиться в малих групах студентів, викладач може приділити більше часу кожному, допомогти, пояснити реалізацію певних технологій в розробці. Великою перевагою є те, що вчителі - висококваліфіковані програмісти, які практично навчать і покажуть, як і що треба робити, як писати код. Тому що без практичних навичок, знаючи тільки теорію, зробити щось важко.

Кожен проект має іншу ідею, задачі, технології, і немає однотипних рішень які можна якось заучити.

Дуже пригодились вивчення алгоритмізації на мові С(С++), після яких легше було перейти на PHP, Python.

Я отримав хорошу базу знань під час навчання, а в процесі практики при IT Академії навчився робити сайти, використовуючи фреймворки і JScript.

Зараз працюю full-stack розробником в iHUB Vinnytsia.

Java developer
Senior Software Engineer, Peloton Interactive
Випуск: 23 січня 2013 року, Диплом
Курс закінчив: Програміст (Java)

Сподобалося - базова підготовка (алгоритми, структури даних), дуже потрібно в майбутній роботі. Багато практичних завдань, багато домашніх завдань, що в цілому вплинуло дуже позитивно на загальну підготовку. Англійська викладалась на досить високому рівні.

Не сподобалося - під час мого навчання в академії навчальний процес був не до кінця продуманий, то, що було заявлено з приводу практики - не було реалізовано. Протягом всього періоду навчання було таке відчуття, що навчальний процес підлаштовувався під учнів. Якось так ))

В цілому - я задоволений навчанням, хоч і не довчився до кінця, так як мене взяли на роботу ще до випуску.

Java developer
Team Lead/Senior PHP Dev, Maya B LLC
Випуск: 15 серпня 2016 року, Диплом

Трохи про себе: мене звуть Ігор, до навчання у Вінницікій ІТ-Академії займався продажем та комерцією. Працював на позиції Web Developer в компанії Soft Generation, потім кілька компаній.

ІТ-Академія дала мені розуміння програмування і основні знання багатьох мов і технологій, завдяки чому зараз я працюю програмістом і, як розробник, не боюся чіпати те, що інші бояться))).

Якщо ви не лінива #опа, і слово самонавчання не викликає у вас напад астми, то ви на правильному шляху, ... всім промені добра.

Java developer
Випуск: 14 травня 2016 року, Диплом

ІТ Академія заслуговує на найкращі відгуки. Вся команда працює злагоджено і самовіддано, усі побажання і пропозиції, які надходять від студентів враховуються і вирішуються при точному зрозумілому і обгрунтованому їх донесенні до викладачів і адміністрації. В академії зручний і гнучкий графік навчання.

Організація навчального процесу на високому рівні(головне не забувати перевіряти розклад на сайті)). Будь-які питання вирішуються оперативно.Зв'язок викладачів зі студентами-постійний(тобто існує можливість цілодобового навчання у режимі студент-викладач)

Головною відмінністю Академії від інших закладів є викладачі-програмісти, тобто практики, які програмують кожний день і доступно розкажуть про всі новинки (що дуже важливо для цієї галузі, яка постійно розвивається і змінюється).

Тут можна вивчити багато різних мов програмування. Це вивчення побудоване на одночасних тематичних написаннях проектів, що дає змогу закріпити матеріал і підготуватися до майбутньої роботи, стати більш конкурентноспроможними на ринку програмістів Паралельно з програмуванням вивчається технічна англійська мова з тісно пов'язаними темами.

Студенти мають змогу відвідувати заняття з розмовної англійської мови. Перевагою над іншими закладами є також працевлаштування по успішному закінченні навчання. Щиро дякую за надану можливість отримання безцінних знань і здійснення мрії!!!

Java developer
Випуск: 15 серпня 2016 року, Диплом
Курс закінчив: Mobile Development (Android)

В один прекрасний зимовий день, я вирішив що пора мені піти в програмісти :) Хоча закінчив ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, факультет програмного забезпечення, і навіть була одна спроба в молодості попрацювати за фахом, але не було в мене того азарту в той час.

Потрапив я в IT Академію випадково - підказали друзі. Перших пару місяців досить складно сприймати великий обсяг інформації. Так і ще була робота з частими відрядженнями (Керівник відділу мерчандайзерів по центральній Україні в компанії Kimberly-Clark). Ну і зрозуміло що довелося вибирати або робота або навчання. Через чотири місяці навчання я звільнився з роботи і зайнявся тільки навчанням - це дало відчутний результат.

Про IT-Академію можу сказати тільки позитивне, класні викладачі які нас терпіли і намагалися навчити, і зробити з гуманітаріїв технарів :) Матеріал викладався нормально, завжди можна було подіставати питаннями по 10 разів на одну тему якщо не зрозуміло. Я не шкодую, що потрапив на навчання в IT-Академію, тут я навчився доводити почате до завершення і бути наполегливим, зауважив ще дуже цікаву штуку навіть якщо спочатку щось не зрозуміло то з часом це незрозуміле стає логічно простим, головне не бояться діяти і не опускати руки. Поки навчався в IT-Академії паралельно пройшов багато онлайн курсів. Прочитав 3 книжки, і ось коли визначився з якою технологією хочу працювати, почав вивчати тільки її.

На даний момент я вже 3 місяці працюю в IT компанії ASTA_MOBI на посаді Android Developer. Так що не опускайте руки і все у Вас вийде головне вірити і діяти в напрямку своєї мети кожен день !!!

Java developer
Javascript Developer, Delphi Software
Випуск: 15 серпня 2016 року, Диплом

Мої враження:

Отримав базові знання з програмування на різних мовах (C ++, JS, PHP, Java, SQL). Особливу подяку Бобрук Аллі, Плаксію Ярославу і Михайлу Чухно (SQL) за доступне донесення матеріалів і цікаві уроки англійскої мови, php + js, SQL - відповідно.

Так само академія послужила знайомству з багатьма хорошими людьми- одногрупниками, які не менше ніж викладачі вплинули на вивчення програмування, так як практично в будь-який час міг попросити поради у одногрупників з того чи іншого питання.

Якщо крім пар в ITA ще по 4-6 годин на день навчається вдома, то є ймовірність відразу влаштуватись на роботу, за умови якщо вибрав певну мову яку будеш вивчати старанніше ніж інші.

На Даний момент набиваю руку і досвід на фрілансі, так вийшло що друг запропонував піти до нього в команду і писати процедурний PHP. Цікаво що для PHP вдома приділяв менше уваги, а зараз розвиваюся в цьому напрямку.

Висновок: Без академії сам би нічого не вивчив, вона була хорошим поштовхом на початку. Але академія це тільки 20% успіху, інших 80% - особисті зусилля студента.

Java developer
Web Software Developer, Flutter Developer, Snapp Mobile Germany GmbH
Випуск: 15 серпня 2016 року, Диплом
Курс закінчив: Java Developer

Робота з реальними проектами в другому півріччі навчання, хороший викладацький склад, можливість підтягнути англійську мову. Все на високому рівні.

Java developer
Full Stack Engineer, Speed and Function
Випуск: 27 грудня 2015 року, Диплом

Закінчила медичний університет, спеціальність - провізор. Пройшла інтернатуру (загалом 6 років). Після тривалої декретної відпустки шукала цілий рік роботу. Відмовляли через відсутність стажу та наявність 2 маленьких дітей. Нарешті прийшло розуміння, що так далі продовжуватись не може, і я вирішила кардинально змінити професію. Чому саме ІТ? На цей шлях наштовхнув мене мій брат (програміст).

Порадив спробувати себе як тестувальника (QA). Розпочались пошуки закладу, який би зміг дати необхідний якісний рівень та об'єм знань. На той час було лише 2 варіанти – ШАГ та Вінницька ІТ-Академія. Орієнтувалась по відгуках. Оскільки курсів на тестувальника не було, спробувала себе як програміста і не пошкодувала. Обрала Вінницьку ІТ-Академію тому, що був реальний знайомий, який закінчив академію і працював за фахом (Ігор Сухов).

Для мене важлива комунікація і мікроклімат в колективі. В академії ми стали однією родиною. Навіть зараз, коли я вже влаштувалась на роботу – я із задоволенням туди приходжу. Окремо хочу виділити викладача англійської мови – її уроки були завжди цікавими і дуже корисними. Викладача з такою самовіддачею я ще не зустрічала. Вона завжди заряджає своєю позитивною енергетикою – неймовірна людина! Не можу не виділити керівника дипломного проекту, який, на мою думку, дуже тонкий психолог і професіонал своєї справи. У великій мірі завдяки йому я дійшла до фінішу.

Організація та якість навчання виявилась не такою, яка очікувалась студентами. Багато процесів виглядали хаотичними, особливо в кінці навчання, коли потрібно було писати дипломні проекти, важко було перелаштуватись на те, що дуже багато потрібно було розбиратись самостійно, чи в команді студентів. Влаштувалась на роботу за 2 місяці після закінчення навчання. ІТ сфера настільки різноманітна, що кожен може знайти в ній щось цікаве для себе.

Мені більше подобаються всілякі красивості і те, що я можу одразу побачити результат своєї роботи, тому я обрала фронт-енд. Більшість залежить від самого студента: наполегливість, допитливість, самоосвіта і постійна практика протягом навчання - мінімум 4 год./день – це запорука високого рівня знань та працевлаштування. Майбутнім студентам можу побажати: якщо вам це дійсно цікаво – спробуйте. Хто не спробує – в того й не вийде. Все у ваших руках!

Java developer
Frontend Developer, Infopulse
Випуск: 31 грудня 2015 року, Диплом

Навчався в ІТ-Академії близько року. Здебільшого навчання сподобалося. Викладачі подають матеріал цікаво і доступно. Всі вони працюючі програмісти і чітко розуміють, які саме знання необхідні для програміста. В ході навчання ніхто з викладачів не пояснював як в космос літати.

Я закінчив ВНТУ факультет ФАКСУ порівнюючи кількість отриманих знань пов’язаних саме з роботою програміста то ІТ-Академія дає за рік більше ніж за 5-ть років університет. У нашій групі взагалі до кінця дійшли здебільшого люди в яких не було саме технічної освіти. Тому, якщо у Вас є бажання, а Ви наприклад закінчили медуніверситет чи педагогічний, то це не буде проблемою.

На початку навчання мені здавалося що вчитися програмувати рік це дуже довго. Коли навчання підходило до завершення вже було чітко зрозуміло, що обсяг необхідних знань для роботи програмістом дуже великий. Тому при навчанні раджу постійно робити всі завдання які задають додому, спочатку легкі а згодом все важчі, так як графік навчання дуже інтенсивний.

Java developer
Senior Software Engineer, Onseo
Випуск: 23 грудня 2013 року, Диплом

Добрый день!

Моя учеба в IT-Академии началась 1 марта 2012 года. Если не ошибаюсь, это был второй набор академии. Проучился где-то около года. В феврале 2013, продолжая учебу, был зачислен на Android-курсы при Win-Interactive LLC.

Спустя месяц, я закончил обучение в академии. К сожалению, по окончанию андроид-курсов, мне не удалось устроиться на работу. Несмотря на это, работая в совершенно другой сфере, я параллельно, в самостоятельном режиме, плотно занимался программированием под андроид-платформу, и в том же 2013 выпустил свое первое приложение в Android Market. Это приложение мне очень помогло в дальнейшем, и в 2014 я устроился как Андроид-developer в ТОВ СБі. В 2015 мне предложили работу в Win-Interactive, куда я, пережив муки выбора, и перешел в последствии, и работаю по сей день. Вот такой краткий экскурс моей программистской деятельности.

Что касается впечатлений от учебы, могу сказать, что получил хорошую и качественную базу для получения дальнейших знаний. Очень пригодились знания математики - высшей и дискретной, понимаю что мы прошли их в ускоренном режиме, но в памяти многое отложилось. Язык Си, как базис, помог понять основные моменты программирования, поэтому в дальнейшем, было проще воспринимать С-подобные языки. Возможно, мы даже и больше необходимого уделили времени Си, и меньше времени ООП языкам, в частности Java, но это заложило основы алгоритмического мышления. В приципе, все предметы, преподаваемые в академии, действительно нужны. Подытожив, можно сделать вывод, - IT-Академия дала мне билет в IT-сферу. Но это - всего лишь билет, которым можно воспользоваться только кропотливо работая над собой.

Java developer
Java Software Developer, Astound Commerce
Випуск: 30 травня 2014 року, Диплом
Курс закінчив: Програміст (Java)

Навчання в академії мені дуже сподобалось, особливо Клуб Англійської мови. Сподобалось, що нам дали можливість навчатись і працювати над цікавими проектами. Завдяки досвідові отриманому в ІТ-академії мені вдалось влаштуватись на роботу на посаду Java Developer.

Зараз працюю у компанії Applet3D.

Java developer
Web developer, EPAM Systems
Випуск: 04 травня 2020 року, Диплом

Робота за спеціальністю, після навчання у Вінницькій ІТ-Академії, говорить сама за себе.

Java developer
Senior Software Engineer, Vimmi Communications Ltd
Випуск: 30 травня 2014 року, Диплом
Курс закінчив: Програміст (Java)

Я випускник ІТ-Академії - працюю на випробувальному терміні в компанії "Спільна справа" в офісі , що не подалік від центрально автовокзалу. На посаді - java developer. За ІТ-Академію можу сказати: позитивне враження, люди всі приємні, процес навчання і стажування ненав'язливий, не напружений а загалом збалансований, умови навчання дуже комфортні.

Java developer
Android-разработчик, Snapp Mobile Germany GmbH
Випуск: 23 серпня 2013 року, Диплом
Курс закінчив: Програміст (Java)

Після навчання в академії працюю в компанії Gemicle Inc.Java developer (trainee). Ну, в навчанні сподобалось майже все, склад викладачів - чудовий, принаймні на момент мого навчання.

Java developer
Web developer, AnyBiz.io
Випуск: 27 грудня 2015 року, Диплом

До ІТ-Академії я працював завскладом, а до того змінив ще декілька місць роботи. Шукав себе, і дуже вчасно знайомі порадили звернути увагу на ІТ. Це мене дійсно захопило. Навчався півроку в ШАГ, але дізнався про ІТ-Академію і вирішив продовжити навчання тут.

Мені сподобалося те, що навчання інтенсивне, не розтягнуте надовго - за один рік можна отримати професію та піти працювати. Роботу знайшов одразу після випуску. Працюю зараз full-stack розробником в компанії SoftGen. Що мені найбільше подобається в роботі? Кожен день нові задачі, нова інформація, не стоїш на місці, постійно самовдосконалюєшся. Щодня є стимул до того, щоб ставати кращим професіоналом.

У навчанні дуже допомагає читати книги по програмуванню. Це для мене було відкриттям, адже з книг дійсно можна дістати важливу інформацію, яку важко знайти в мережі, бо вона розрізнена і не систематизована. Окрім того, дуже важлива наполегливість і бажання працювати. А ще англійська - багато доводиться читати документації, і взагалі вся найновіша інформація по спеціальності в основному знаходиться в іноземних джерелах.

Java developer
Випуск: 04 травня 2020 року Диплом

Рекомендую Вінницьку ІТ-Академію тим, хто насправді хоче увійти в ІТ.

Java developer
Android Developer, Webcapitan
Випуск: 23 січня 2015 року, Диплом

Я навчався в Академії в період з 1.12.2013 по 1.02.2015. До того займався торгівлею, будівництвом і ще багато чим.

Чому я вибрав ІТ-Академію? В першу чергу мені сподобалась атмосфера. І ціна, я вважаю, лояльна. Також сподобалось те, що в групі небагато людей, і тому викладач може приділити час кожному студентові. Роботу я знайшов майже одразу по закінченню навчання.

В професії програміста найбільш приємно те, що є можливість створювати щось нове, чого до тебе ще ніхто не робив.

Java developer
Android Developer, MLSDev Inc
Випуск: 23 серпня 2014 року, Диплом

Мабуть перші два питання, якими задається кожен, хто хоч раз замислювався про те, чи варто починати навчання в ІТ Академії, це: 1) чи варте воно того щоб платити такі реально не малі гроші? 2) чи справді забезпечать роботою, чи це лише такий собі піар-хід щоб заманити людей і качнути з них грошей?

Я також задавався цими питаннями і дуже довго вагався перед прийняттям свого рішення. Вирішив ризикнути... Саме ризикнути тому, що в інтернеті наткнувся і на негативні відгуки. Але вже через 1.5 місяці я зрозумів, що зробив правильний вибір.

Стосовно навчального процесу:

1) Викладачі дійсно знають свою справу, усі вони є практиками. Всі вони працюють в потужних ІТ компаніях і всі мають за плечима більш-ніж 5 років досвіду.

2) Викладачам не бракує завзяття і терпіння в тому щоб навчити навіть абсолютно нульових, і в них це виходить!

3) Проекти для курсових та дипломних дуже цікаві і в той самий час не прості. 4) Ніхто не виділяє серед студентів "улюбленців", що мені особливо сподобалось.

5) Приділяється значна увага сучасним технологіям Працевлаштували мене ще за 2 місяці до завершення навчання, в компанію RIA.

Працював на проекті (http://www.ria.com/). Також успішно пройшов співбесіду в компанії EPAM на посаду junior Java developer, але через відсутність проектів і великої кількості джавістів на бенчі (ті, хто чекають поки компанія отримає проект) мені відмовили. Зараз працюю в компанії - http://mlsdev.com/ на посаді Junior Android Developer.

Java developer
Senior Software Engineer, EPAM Systems
Випуск: 23 липня 2015 року, Диплом

До навчання в Академії працював у сфері не пов'язаною з програмуванням. Але вирішив змінити професію на користь ІТ — через популярність цієї сфери, потребу постійного вдосконалення своїх вмінь та навичок, можливість підтянути іноземну мову. За порадою свого друга Очеретнюка Ігоря, який на той час навчався у Вінницькій ІТ-Академії, обрав той же навчальний заклад, і зрештою, не помилився у своєму виборі.

Роботу знайшов одразу після випуску. В процесі навчання дуже подобались заняття з англійської мови, веб-програмування. Дуже корисними виявилися такі предмети, як алгоритмізація, Web-програмування, програмування на мові С++, та СТРПП (сучасні технології розробки програмних продуктів). Чим подобається робота програміста? Це робота над собою без зупину. Головне — є до чого рости і на що рівнятись.

Java developer
iOS Developer, Onseo
Випуск: 22 червня 2020 року, Диплом
Курс закінчила: Mobile Development (iOS_Swift)

I tried to write my five steps according to Elisabeth Kubler-Ross’s five stages of grief, but I figured out that I actually have only two of them: anger and acceptance…so

    I’ll try to make up my own stages.

  1. Self-reproach: I will be very upset, I’m sure I’ll cry of powerlessness and disappointment. I will waist some time and ice cream for self-depreciation, google vacancies for keepers and janitors.
  2. Self-destruction: I’ll start drinking (one cider per night) and smoking more and, if it’s possible, drink more coffee (it’s something like self punishment, what will make my feeling of guilt shut up). My experience shows, that for moving 5 steps forward you need to do one tiny step back.
  3. Going astray: I will give up studying IT for a few days (because, obviously, I am too stupid for it) and start watching some new sitcoms, and perhaps reading one of those books which I should have read before (it would be something of postmodernism, like Charles Michael Palahniuk or Hunter Stockton Thompson).
  4. Self-motivation: I will read my diaries to remember how many problems I had and how insignificant they became after some time.
  5. Remodeling: I will put myself together, start doing exercises, listening to new music, and study harder than I did before, to overcome all issues and improve to myself and others that I can become really valuable IT specialist despite anything.

To be honest , all these stages take from 2 to 7 days depending on the scale of my failure. But life thought me that almost all the troubles could be overcomed and there are people with much more serious problems (like diseases / mortgages / critically low IQ level), so all what is needed to stop whining is to change your point of view and just work harder.

Java developer
iOS Developer, IdeaSoft.io
Випуск: 23 серпня 2014 року, Диплом
Курс закінчив: Mobile Development (iOS_Swift)

Я закінчив IT Академію за спеціалізацією програмування. Потім займався розробкою мобільних додатків, приймав участь у проекті Hotels24 для мобільної платформи iOS. За час навчання в академії отримав необхідну базу для старту, завдяки викладачам з реально багатим досвідом роботи. З мінусів можу виділити на мою думку недостатню кількість практичних

Java developer
Team Lead, RIA.com
Випуск: 30 березня 2012 року, Диплом

Про Вінницьку ІТ-Академію, можна написати, що дала хороші базові знання в області програмування, що забезпечило швидке кар’єрне зростання, впевненість у колективі більш досвідчених програмістів та розуміння подальшого плану розвитку, як спеціаліста. Також спілкування з однодумцями в групі, робота в команді і т.п.

Java developer
iOS Developer, Appsfactory
Випуск: 22 червня 2020 року, Диплом
Курс закінчила: Mobile Development (iOS_Swift)

Завдяки Вінницькій ІТ-Академії я працюю в ІТ)

Java developer
QA Engineer, AnyBiz.io
Випуск: 30 червня 2020, Диплом
Курс закінчив: Manual QA

Studying at the IT Academy changed my life a lot.

While studying at the IT Academy, I gained a new and interesting profession and met very interesting people with whom I still communicate.

Thanks to the knowledge and skills I acquired at the IT Academy, I found a new job that brings me pleasure and which I go to with a smile on my face. In the near future, I am not going to stop there and plan to continue learning and developing as an IT specialist. Because the IT field is a boundless world in which there is no limit to perfection and there is always room to move forward.

My main dreams for the future are my own home and travel to different parts of the world. And I believe that thanks to the new profession I got at the IT Academy, all my dreams will come true.

Java developer
iOS Developer, EPAM Systems
Випуск: 31 березня 2021, Диплом
Курс закінчив: Mobile Development (iOS_Swift)

Good day everyone. Fortunately I received my first job position when I was a student of IT Academy.

Although I was invited into internal Epam courses at the same time. My life has changed dramatically at that point because I had to work for three projects at the same time. From these moment a start to realize how far I got and how many challenges are ahead.

After these hard pushing times I had to choose only one company to grow with and it was Epam. And it was a right choice. In a few months in Epam's laboratory I was invited to work on the project. So now I'm working in one of the best companies in Ukraine, working hard and trying to give my best for the opportunities that stand ahead.

Java developer
iOS Developer, EPAM Systems
Випуск: 31 березня 2021, Диплом
Курс закінчила: Mobile Development (iOS_Swift)

My life has been totally changed since I started studying at ITA. Firstly I met many interesting people, who motivated me and were supporting me during the whole educational process. I also made new friends.

Thanks to these people I changed the technology I aimed to master and chose mobile development. I've got a lot of valuable experience while doing the internship on the "Intita" project and it helped me to become a student at the biggest IT company in Ukraine. After less than one month of studying, I was invited for a project interview and successfully pass it.

So, now I'm working as a Junior iOS developer on a project with the newest technology stack and I'm absolutely satisfied with the company I work in and the conditions it offers me. IT Academy helped me to pass the way from women on maternity leave to a developer.

Java developer
Software Engineer, Exadel
Випуск: 31 березня 2021, Диплом

Before coming to the academy, I studied computer service in college, where we were taught programming. When I went to the last year of college, I realized that I do not know how to apply the knowledge, and what is the work of a programmer in general, this area was for me something mysterious and incomprehensible.

How has my life changed after the IT Academy? First, I finally realized what programmers actually do. Because I had studied the basics of programming a bit before, the first few months were not a revelation for me, so during this time I just consolidated and systematized my knowledge. The most interesting thing started later when we started team projects, which are very close to the real workflow, as I can see now. Secondly, connections - in the IT Academy I met many motivated and creative people. In my opinion, it is very important to have contacts in the IT industry, it helps to better navigate in this environment, and to be kept in the loop.

And in the end, even before graduating from the academy, I already get the first job offer.

Java developer
Frontend Developer, Warmy.io
Випуск: 31 березня 2021, Диплом

I think there have been a lot of changes in my life with ITA. First of all, I met many new and interesting people. ITA teaches me to think and ask the right questions, this is very necessary if you need the right answer, and I also improved my level of English, I meet many great teachers who can always help me with my question, and I believe that they will do it. ...

Help me even if I finish my studies. In the near future, I planned to improve my English and programming skills every day and grow as a professional, we will also implement our projects in production that will be great, people will use them with great pleasure, and I will grow with our project. So thanks to ITA for this great opportunity to change my life for the better.

Java developer
QA Manual, Vimmi
Випуск: 30 червня 2020, Диплом
Курс закінчив: Manual QA

My plans for the near future are to continue studying in the field of testing, to master Android and IOS, to study python and the selenium and pytest frameworks in more detail. Next, learn Java but not for development but for testing. Continue to work with Linux and Fiddler and consider GitHub in more detail. Namely, I am more interested in API requests, and this is the direction I want to develop, Postman and Fiddler are the tools that allow me to play with requests. It is always interesting to look under the hood and learn more about the whole structure of the project. In general, after graduating from the academy, you start to look at the software that surrounds us in a different way, it is nice to realize that you can look at the query session and say what actions the user did during it.

Of course, when you first interview for the job you want - and it turns out to be a failure, it brings despair and frustration. But here we still need to understand the very specifics of selecting candidates for the IT field, where, in our opinion, unimportant things can be important - and this is all a big lottery.

Quality interviewing is also a skill, so the more you go through them, the more confidence you have, you already know what to expect, and you are not as nervous as you was at first. Therefore, experienced programmers advise you to interview first in companies where you do not want to work, just to gain experience.

There are thousands of stories of successful people being denied thousands of times, and if they had given up and surrendered, we would not have known about them today - so courage to go for purpose, self-confidence, self-criticism, self-love, critical thinking, and a sense of humor are essential components of further success on the path to goal.

So make every step to your dream - learn, don't be afraid, be brave - and allow yourself to be successful !!!!

Java developer
Випуск: 4 березня 2019 року, Диплом
Курс закінчила: Manual QA

Після навчання в ІТ-Академії отримала роботу за спеціалізацією.

Java developer
Senior Java Developer, Cerence Inc.
Випуск: 30 березня 2012 року, Диплом
Курс закінчив: Програміст (Java)

Чому Вінницька ІТ-Академія? Все просто - працюю в ІТ-індустрії тим на кого навчався - програмістом)

Java developer
Quality Assurance Engineer, LAMPA Software
Випуск: 30 травня 2022 року, Диплом
Курс закінчив: Manual QA (Тестувальник)

My professional experience as an information technologies specialist has been started long ago, before the entrance of ITA academy. I have performed at various positions and projects. Nevertheless, I don't stop in my growth, and try to improve.

Once, I set a goal to increase my QA proficiency. After selection of providers in the field, matched my requirements, I've made my choice and I haven't missed. As I supposed, ITA was found out as a place where like-minded people achieve self and team goals.

During the study, I enhanced my theoretical and practical skills and met great people. I appreciate it very much. I am going to use obtained experience for my future accomplishments.

Java developer
QA Engineer, Cicklum
Випуск: 13 червня 2018 року, Диплом
Курс закінчила: Manual QA (Тестувальник)

A cat in gloves catches no mice. My parents always told me this proverb. So I want to achieve my goal in nearest future and I hope that It-academy will help with that. What It-Academy give us? Of course, it is a communication with our mentor and a lot of practice. I think that time that I spend here will bring me a great result.

Java developer
iOS Developer, Deviark
Випуск: 31 березня 2021, Диплом
Курс закінчив: Mobile Development (iOS_Swift)

Потрібно багато зусиль прикласти для навчання. Вчити потрібно не тільки програмування але ще кілька дисциплін. Весь процес програмування умовно можна розділити на кілька певних стадій:

• Аналіз.
• Проектування - створення алгоритму, розробка його комплексу.
• Кодування і компіляція - створення тексту програми і його перетворення в зрозумілий для машин код за допомогою компілятора.
• Тестування та налагодження, тобто перевірка помилок в програмі і при їх наявності - усунення.
• Випробування програми і при вдалому випробуванні - її здача.
• Супровід.
А також потрібно знати Англійську мову, на розмовному та письмовому рівні. Тому для навчання потрібно потратити багато зусиль а потім ше для знаходження достойної роботи…

Java developer
Software Testing Engineer, EPAM Systems
Випуск: 13 червня 2018 року, Диплом
Курс закінчив: Manual QA

After graduation Vinnytsia IT Academy I planned to work as a QA engineer. A year later, be strong Junior QA. I will continue to study English. Start learning automation and relevant programming languages. In two years I planned to go to the Middle QA level. I will join to a big project. Every month I will attend lectures and seminars on specialty. I will develop as a specialist.

Java developer
iOS Developer, EPAM Systems
Випуск: 31 березня 2021, Диплом
Курс закінчила: Mobile Development (iOS_Swift)

Прийшла у Вінницьку ІТ-Академію за результатом і отримала його - роботу в ІТ.

Java developer
Business Delivery Manager | Business Analyst, Humanitec
Випуск: 31 березня 2021, Диплом
Курс закінчив: Project Manager in IT

1,5 year ago I sat in my home in Vinnytsia and I thought about how I can make money again and what could be the next my passion in life. It was lockdown period due to quarantine of COVID-19 and I didn’t have a job.

I never thought that my life could be dramatically changed in a short period of 1 year. It was year full of new knowledge, lessons, meetings and events. Totally another world of minds and clear steps to understand how the industry works.

My life has been changed with Vinnytsia IT cardinally and I can add more it is my thinking is changed during the study period. I was able to understand how important and productive it is to apply a mathematical approach and logic to solve the problem or task. Thanks to studying at the Vinnytsia IT academy, I realized how versatile and large-scale there is in the IT industry. During my studies I could try to implement new knowledge in several companies, from a salesperson of IT services to a business analyst and business delivery manager. Which gave me a sense of confidence that I need to continue my studies at the academy and learn are programming languages further.

Thanks to studying at the Vinnytsia IT academy, I learned a lot of fundamental knowledge in IT that I use in my work. I am now 39 years old and my personality, hobbies, views on my own development and career are completely different. My plans for the nearest future it is stay on track, to find stable IT company and to realize the received potential in development of own career in the IT industry.

Java developer
Випуск: 23 січня 2013, Диплом

Академія пробудила цікавість до програмування, що не вдалося ВНТУ, і завдяки постійній практиці у навчанні робота перетворилася в задоволення.

Java developer
JavaScript Developer, Exadel
Випуск: 31 березня 2021, Диплом

In IT-Academy I have got an awesome chance to practice my English and get new advice about speaking with foreign customers. Also, I expect getting practice in a company that might give me experience and new knowledge for my future career. First of all, I should try different directions of programming such as Front and Back-end developer. Secondly, improve soft skills. For example, participation in Hackathon helped me to get motivation to develop self-confidence, ability to cope with tasks in short terms. So, after graduation I expect to be a better version of a programmer than before.

Java developer
Senior Software Engineer, GlobalLogic
Випуск: 23 серпня 2013 року, Диплом
Курс закінчив: Програміст (Java)

Я потрапив у Вінницьку ІТ-Академію восени 2013 року завдяки Саші Маркову, який на той час закінчив ІТ-Академію і почав працювати Java-девелопером. Працювати за спеціальністю почав ще до закінчення навчання.

Я сказав би, що Академія дійсно надає шанс потрапити в ІТ, треба тільки вміло скористатися цим шансом. Не варто йти в програмісти тільки за високою зарплатою. Якщо немає мотивації до вирішення задач, до постійного навчання — ви не зможете надовго втриматися на роботі, навіть якщо вдасться знайти її.

Java developer
Software Engineer, EPAM Systems
Випуск: 30 вересня 2020, Диплом
Курс закінчив: C# Developer

I have been studying at ITA for one and a half years. And it was not easy. Every next step was different. I can't say that every step was more difficult than the previous one. And I think that it was the worst time to study and look for a job due to the quarantine. The studying was stoped and the labor market was empty. But now I have a job.

ITA gave me good friends. It was good lessons with great tutors. My English level was improved. Without English, I hadn't got my current job. In the future, I will look for projects which can help me realize my potential and where I can grow both professionally and personally.

Java developer
JavaScript Developer, RIA.com
Випуск: 31 березня 2021, Диплом

Гарантоване працевлаштування - спрацювало.

Java developer
Software Engineer, Five Systems Development
Випуск: 30 вересня 2020, Диплом
Курс закінчив: C# Developer

To change my professional career in 34 was a very responsible and complicated decision of my life. It took me more than two years to become a software developer. The most part of this time I studied at Vinnitsa IT Academy and it helped me to reach of all my goals.

IT education was not so easy for me and I faced a great number of challenges. We studied different subjects to be able to choose our professional direction in future. I loved English in IT Academy, – my English level increased due to interesting and funny lessons. Working in developer teams was interesting and useful for improving my soft skills. But all these difficulties taught me to manage my time, implement affective self-learning, find technical approaches and deal with stress. This knowledges and skills are particularly useful in my professional career.

Now I can work in an ambitious forward-looking company with a very friendly team and I deeply convinced that my decision to become software developer was right.

Java developer
Software Engineer C#, Soft Generation
Випуск: 30 вересня 2020, Диплом
Курс закінчив: C# Developer

Nowadays everyone dreams about a successful career. I also want to become a very good programmer. I like to communicate with people, so I will be happy to organize and lead a project in different spheres. With ITA, I got into the habit of practicing Duolingo and Puzzle English every day to improve my English. Also, whenever possible, I try to read something new on the .Net platform and the C# programming language in particular.

I think that one of the most difficult things is to plan one’s own future. But a person may suppose what he or she would like to do in the near future. In the nearest future I will also improve my command of English. I realize that the knowledge of languages is very important in my future profession.

I will also take part in an EPAM training called “.Net Winter Program 2021”, in which I plan to deepen my knowledge of the .Net platform, as well as improve my software skills. Also in the process of training, I plan to send my resume to various IT companies to get my first job as a Junior .Net / full-stack programmer.

Java developer
Software Testing Engineer, EPAM Systems
Випуск: 30 червня 2016, Диплом
Курс закінчила: Manual QA (Тестувальник)

Однозначно РЕКОМЕНДУЮ!!! ... але лише тим, хто дійсно має мету і готовий навчатись і працювати над собою!

p.s. якщо Ви любитель 'легкого хліба' і маєте схильність робити справи 'за чужий рахунок', то ліпше не йдіть до Вінницької ІТ-Академії - побережіть свій і чужий час! тут 'чіп з мовою програмування' в голову не вкладають))

Java developer
Web Developer, RIA.com
Випуск: 31 березня 2021, Диплом

Якщо маєш мету отримати роботу в ІТ, тоді Вінницька ІТ-Академія.

Java developer
Backend Developer, RIA.com
Випуск: 31 березня 2021, Диплом

Вінницька ІТ-Академія дала можливість отримати роботу в ІТ-індустрії.

Java developer
Manual Quality Assurance, Capgemini
Випуск: 30 червня 2020, Диплом
Курс закінчила: Manual QA (Тестувальник)

Each of us wants to find a better place to work, find a really good job with funny and nice colleagues, interesting projects, and the possibility to develop your skills and take challenges.

The ITA is such a place which gave me fundamental knowledge for new job and new opportunities. After graduation in ITA I think I become more flexible, my time management works better, I become more appreciate my time, I met great, interesting, clever and at the same time simple people, I become more multifunctional and I understood one more important thing that you owner of your life and everything depends on you.

I am really grateful for all the people which I met during the period of studying, aspeaselly grateful for our mentors and CEO of the Academy for the opportunity to study in Vinnytsia IT Academy. I have many plans for the near future. It's long to describe each, but I am happy that one point in my plan is done, so I should move on and do a new purpose.

Java developer
PHP Developer, IT Ukraine
Випуск: 30 червня 2020, Диплом

Hello everyone, I want to introduce you my point of view about my experience in ITA during approximately last two years. It was like running in different places. First year I ran on the weird stadiums without understanding how long and why I do it. Last year it was different I was running in unknown places with the same trees and grass only I got many wounds but it was incredible.

Thanks to every teacher who inspired and inspire me to study programming, to improve my english skills and my colleagues for advice - I am running faster and stronger.

Another aspect of learning a programming language is every time a new experience and a new challenge this why ITA is like a compass which show you your path and give belief you can did it. In addition, everything is in our hands and nothing is impossible, my sincerely gratitude to ITA. There are many possibilities in our world and I plan to improve my programming skills every time doing more important projects.

To sum up, I see that future depends of us and if you really believe you can you are half way there.

Java developer
Middle Full Stack JS Developer, RIA.com
Випуск: 31 березня 2021, Диплом

Свою першу роботу програмістом отримав в українські продуктовій компанії RIA.com відразу після завершення навчання у Вінницькій ІТ-Академії.

Java developer
UI Engineer, Grid Dynamics
Випуск: 30 червня 2020, Диплом
Курс закінчила: Frontend Developer (Java Script)

Після навчання у Вінницькій ІТ-Академії отримала роботу в ІТ-індустрії.

Java developer
iOS Developer, Jelvix
Випуск: 22 червня 2020 року, Диплом
Курс закінчив: Mobile Development (iOS_Swift)

I decided to become a programmer, so I will continue to increase my experience in this area. My main task is to develop the habit of constantly learning, improving the hard and soft skills.

Now a list of steps:

  • get feedback
  • analyze the errors
  • improve knowledge
  • to continue learning
Java developer
iOS Developer, LetyShops
Випуск: 22 червня 2020 року, Диплом
Курс закінчив: Mobile Development (iOS_Swift)

Отримав те, що хотів)

На першу роботу потрапила до одного із викладачів Вінницької ІТ-Академії)

Java developer
Випуск: 30 вересня 2020, Диплом

With ITA, my life has changed for the better. I broadened my horizons, started to meet a lot of cool and interesting people, and started to enjoy my work. Now I am developing CoPointer project. The project consists of a website, admin panel and widget. Widget is the basis of the project. It is being developed as a ready and feature-rich solution that will replace the help buttons on the site. In addition to chat, the widget has a number of features:

  • - The ability to create group, private and video calls;
  • - drawing on top of the page;
  • - page sharing;
  • - adding various file types;
  • - and much more;

Also, there is an admin panel connected to the widget, through which you can interact with the widget very conveniently. At the moment I have been working for more than 9 months in an IT company, which I am insanely happy about. In the near future my plans, to get a promotion from a strong junior developer to a mid-level developer and improve my knowledge of both programming and English.

Java developer
Web Developer, RIA.com​
Випуск: 04 жовтня 2021 року, Диплом

Прийшов навчатись у Вінницьку ІТ-Академію, щоб отримати швидкий результат і за рік вже працював програмістом.

Java developer
QA Engineer, Enavate​
Випуск: 30 травня 2022 року, Диплом
Курс закінчила: Manual QA

A year ago, I made the most important decision in my life. I entered the Vinnytsia IT Academy. And for the first time in my life I realized that I was moving in the right direction, I absorbed all the knowledge that teachers gave to me without missing a single lesson. And it worked. In the middle of my studies, I received an offer of employment in my specialty. I was lucky enough to get this job even though it was my first interview.

But I do not plan to stop and dream of writing automated tests. I still have a lot of work to do to become a high-level specialist, but the most difficult is the beginning and I am grateful to the IT Academy for going through this path with me.

Java developer
Team Lead Support, BillTech​
Випуск: 20 січня 2018 року, Диплом

I always was dreaming about programming and work in the IT sphere. Once I heard from my friend about ITA and decided to change my life for the sake of a brighter future. First step was made and I went to ITA’s office where I had an interesting interview in English with Bobruk A. N. My English was very bad, actually it isn’t perfect now but in the past, it was terrible. Conversation was hard, but it didn’t stop me and I decided to learn programming. First steps were very hard because my brain was trying to run away from such an avalanche of information.

But I decided that there is no way back. Now I am standing at the threshold of ITA and understand that I must learn more than I thought I must know before I began to study at ITA. As I said, there is no way back. I will try to do my best to become a good specialist in this field. With best regards!

Java developer
AQA Engineer, Astound Commerce ​
Випуск: 30 травня 2022 року, Диплом
Курс закінчив: Automation QA

Speaking about my career opportunities before ITA, they could hardly be called prospective. My previous career in law was quite uncertain in terms of the future. Neither was it attractive from a materialistic point of view. At the same time, that was a priceless experience, I have really learnt a lot from my previous job, and I also made good friends. Eventually, I have nothing to regret, and that was great for that specific period of my life. But the decision to leave that period in the past has been made just in time.

Consequently, in my attempts to build an IT career, I have enrolled in ITA. Many thanks to everyone who spent their time sharing knowledge and experience, supporting my desire to enter into IT realm. Special thanks to Юрій Мітюшкін, Алла Бобрук, Володимир Грінченко and Олександра Сандул, with whom I have been working the most. And despite all external factors and destructive events, my current career as Automation QA Engineer seems to be more stable and definitely more beneficial.

With this in mind, my to-do list includes several points. First of all - skyrocket my career as high as possible. Then, to receive a technical diploma, which will be a fancy bonus for foreign companies. And finally, I have always been curious about self-improvement, now I have a wide choice - JavaScript, C#, Python, Blockchain or whatever, and I am confident that I can handle each of it.

Java developer
Project Manager, LAMPA Software ​
Випуск: 08 березня 2021 року, Диплом
Курс закінчила: Project Management in IT

Мріяла стати піемом - знання англійської і Вінницька ІТ-Академія допомогли мрію втілити в життя.

Java developer
Web Developer, :Dedey ​
Випуск: 04 травня 2020 року, Диплом

I have been through many interviews in my life. Some were successful and some were not. It was the failed interview that taught us how to behave in a particular situation.

Interview data motivated me to learn something new in my life. I have been given the skills to adjust to employers, but to have their own opinion on a particular issue. They also added self-confidence. Through this interview, I decided to study programming. And it opened up new goals and knowledge in my life.

So unsuccessful interviews have driven me to the goal, from my first interview with an IT company I got a job offer and have a job today.

Java developer
QA Engineer, RIA.com ​
Випуск: 31 січня 2021 року, Диплом
Курс закінчив: Manual QA

After entering Vinnytsia IT Academy, I discovered another unknown aspect of life. The world of “Hello World!” I understood how modern development teams work. Agile, scrum, kanban are no longer some incomprehensible words for me. Time Management, planning, evaluation - have become essential tools of everyday life.

On the one hand, I can say that my life has changed in terms of work and new responsibilities. On the other hand, I change myself. There are no specific tools that need to be mastered and worked with constantly. I can say that most tasks are like mysteries that need to be solved or a real investigation to get to the bottom of them.

Almost everything is arranged much more complicated than it seems at first glance. It's like an iceberg where you only see the top, but it's very interesting to know what's underwater. So my life has changed and I like these changes.

Java developer
QA Engineer, SoftHouseGroup ​
Випуск: 4 березня 2019 року, Диплом

Завершила курс з програмування, але зрозуміла, що ближче тестування.

Java developer
JavaScript Developer, SkySoft.tech ​
Випуск: 04 травня 2020 року, Диплом

Через місяць після закінчення навчання у Вінницькій ІТ-Академії отримав роботу в ІТ-компанії.

Java developer
Java Software Developer, Oracle ​
Випуск: 23 серпня 2013 року, Диплом
Курс закінчив: Програміст (Java)

Вінницька ІТ-Академія дає достатню кількість знань та вмінь, щоб влаштуватись на роботу програмістом в будь-яку ІТ компанію України і, покищо, я не знаю альтернатив (ні державних, ні приватних навчальних закладів) якісної підготовки саме програмістів “з нуля” і за такий короткий термін. Дуже багато практики і цікавих реальних проектів. Всі викладачі - практикуючі програмісти. ІТ-Академія реально кардинально змінила моє життя на краще і я насправді задоволений такою зміною.

Java developer
Software Test Engineer, Onseo ​
Випуск: 24 квітня 2020 року, Диплом
Курс закінчила: Manual QA

My life has changed a lot since I started studying at Vinnytsia IT Academy. During the training, I learned self-development. And this I consider the greatest achievement! Before that, I believed that training was when you were given the finished material and you teach it, strictly according to a well-thought-out program.

But after the start of training, I realized that you can find a lot of information that will describe the topic from different angles and the only way I got my personal understanding of this topic. And then you start to enjoy learning! Of course, a lot of what the teachers said was understood much later than I would like, probably it was also difficult for them to provide us with material))))

Most importantly, I now understand what knowledge I need to improve and how to do it. My plans for the future, primarily to improve English. Take a training course on writing test documentation in February. And look for a job in which you can get valuable work experience and develop in this specialty!

Java developer
Java Backend Developer, DGN Games ​
Випуск: 30 квітня 2020 року, Диплом
Курс закінчив: Mobile Development (Android)

Дякую) Я також хотів Вам подякувати, якби не Ви та ІТ-Академія, я б ніколи не зміг потрапити на роботу програмістом так швидко, провчившись чуть більше півроку в Академії з нуля, я пішов на практику та вже потрапив на роботу, це дуже круто. Велике дякую!) Я жодного разу не пожалкував, що пішов до Вашого навчального закладу, і обов'язково буду його радити іншим.)

Java developer
Full stack .NET Developer, LULU Software ​
Випуск: 30 вересня 2020 року, Диплом
Курс закінчив: C# Developer

I entered Vinnytsia IT Academy in 2019. I had a difficult goal - I needed to gain knowledge of skills that would allow me to perform highly qualified work without specialized education. I was lucky, because I was always close to technology and had a small stock of knowledge at the very beginning of training.

During my studies I learned many new things, gained a lot of new knowledge and skills, met mentors-teachers who, in addition to teaching at the academy, worked in their organizations as key specialists. In addition, there I met like-minded peers who had the same goals as me - to gain skills and knowledge that will allow you to get your first job in the IT industry.

I chose the path of a programmer - a difficult, long and thorny path that I went with my friends and achieved my goal. Now I am a junior specialist in a local company and plan to continue to develop in this direction, achieving new goals.

Java developer
Middle QA Engineer, Infopulse ​
Випуск: 24 квітня 2020 року, Диплом
Курс закінчила: Manual QA

Вінницька ІТ-Академія дала впевнений старт в ІТ, а далі важливо не зупинятись і успіх гарантовано.

Java developer
Web Developer, Astound Commerce ​
Випуск: 30 червня 2020 року, Диплом

Працевлаштувався за спеціальністю відразу після навчання на програміста.

Java developer
Project Manager, Propaganda Solutions ​
Випуск: 08 березня 2021 року, Диплом
Курс закінчив: Project Managment in IT

Як і обіцяли перед вступом до Вінницької ІТ-Академії - після навчання була перша робота піемом.

Java developer
Software Test Automation Engineer, EPAM Systems​
Випуск: 31 січня 2021 року, Диплом
Курс закінчила: Manual QA

Планувала працевлаштуватись відразу після навчання у Вінницькій ІТ-Академії в компанію EPAM - так все і сталось.

Java developer
iOS Developer, Star​
Випуск: 3 червня 2017 року, Диплом
Курс закінчив: Mobile Development (iOS_Swift)

До обучения я работал в сфере торговли!

Я выбрал ИТ-Академию из-за относительно быстрого и интенсивного обучения (по сравнению с другими курсами:))

Мне понравилось интенсивное обучение, ты всегда в тонусе, преподаватели помогают и не дают сдаваться!

Я нашел работу сразу после обучения!

Java developer
UI/UX Designer, Upwork ​
Випуск: 13 листопада 2022 року, Диплом

До навчання у Вінницькій ІТ-Академії моє життя було не таким цікавим у саморозвитку. По-перше, я отримав величезний досвід, який для мене цінний. Це були чудові заняття з веб-дизайну, де кожен урок був цікавим і різним. Я зрозумів, що у веб-дизайні гарне малювання — це лише невеликий відсоток того, що ви отримуєте в кінцевому результаті. Я отримав багато навичок з боку логічного дизайну, що дуже важливо в цій галузі. Чудова та складна робота в команді, де було круто разом обговорювати, вирішувати та створювати новий продукт.

Під час навчання я працював у команді разом із QA, Project manager, Frontend Dev та Backend Dev. Це дуже важливий досвід на майбутнє, адже командна робота є дуже важливим інститутом у компанії. Під час навчання я скористався можливістю долучитися до участі в Хакатоні, де разом з командою ми створили «Сурдоперекладач». Саме цей проект дав мені перший старт для розуміння принципів логіки сайту чи веб-додатку, за допомогою яких люди можуть вирішувати свої проблеми в спілкуванні, а саме робити це легко. Я також розробив проект, пов’язаний з волонтерством, який був дуже цікавим, а командна робота була чудовою. Я продовжую самовдосконалюватись як дизайнер, постійно вивчаю нові тенденції дизайну та прагну потрапити у топову ІТ-компанію. Я створюю мобільні додатки за допомогою Apple Human Interface, саме цей навик я отримав від INTITA.

Після закінчення курсу я пройшов стажування в компанії AnyBiz, яка навчила мене добре створювати розумні та красиві дизайни. Завдяки набутим навичкам я отримав великий досвід і продовжую вдосконалювати себе як веб-дизайнер. Також я виконував проекти на біржі фрілансів, де також отримав великий досвід, особливо як зрозуміти клієнта, який хоче зрозумілий продукт для розвитку бізнесу. Ця мета є найважливішою.

Хочу подякувати INTITA за те, що вона надала мені чудові навички, які я використовую у своїй роботі надалі.

Java developer
Manual QA Engineer, RIA.com ​
Випуск: 4 березня 2019 року, Диплом
Курс закінчила: Manual QA

Відразу після навчання і практиці на цікавих внутрішніх реальних проектах в ІТ-Академії отримала роботу за спеціалізацією.

Java developer
Manual QA Engineer, RIA.com ​
Випуск: 4 березня 2019 року, Диплом
Курс закінчила: Manual QA

Відразу після навчання і практиці на цікавих внутрішніх реальних проектах в ІТ-Академії отримала роботу за спеціалізацією.

Java developer
Delivery Manager, Epam systems​
Випуск: 20 січня 2018 року, Диплом
Курс закінчив: Automation QA

Поступивши на навчання у Вінницьку ІТ-Академію спочатку обрав спеціалізацію - програмування, а занурившись в процеси розробки, зрозумів, що краще розвивати себе, як тестувальник.

Java developer
Web Developer
Випуск: 27 вересня 2018 року, Диплом

Навчався на програміста у Вінницькій ІТ-Академії. Ось що мені сподобалось:

  • окремі групи англійської мови в залежності від рівня володіння
  • можливість спробувати різні підходи і методики вивчення іноземної мови
  • окреме заняття цілком присвячене говорінню англійською
  • зручний графік (ранкова і вечірня зміна)
  • дружня, неформальна атмосфера
  • різноманітні заходи, змагання, виїзди на природу
  • викладають практикуючі програмісти
  • вивчення найбільш популярних мов програмування
  • додаткові курси, необхідні для розробки (git, мережі, бази данних)
  • можливість отримання практики на живих проектах

Дякую викладачам за терпіння і прикладені зусилля.

Роботу знайшов з часом.

У разі перекваліфікації раджу проконсультуватись у практикуючого програміста і добре все обдумати.>

Java developer
Manual QA Engineer
Випуск: 25 лютого 2022 року, Диплом
Курс закінчила: Manual QA

I thought for a long time when choosing courses. But my focus was on Vinnytsia IT Academy. Interesting task setting and enlightened teachers proved to me that my choice was the right one. In the near future, my dream is to further develop my skills and reach the highest level of testing. And eventually try yourself in automated testing. You always need to expand your skills and abilities. Thank you for starting ITA.

I also want to try myself in web page design.

Regardless of the field of human activity, all professionals and experts have one thing in common - the time they consciously set aside to constantly learn and gain experience, constantly honing their skills. It doesn't happen quickly.

I gladly took the time and learned everything I can.

Java developer
Lead Software Testing Engineer, Epam systems​
Випуск: 27 грудня 2016 року, Диплом

Поступивши на навчання у Вінницьку ІТ-Академію спочатку обрав спеціалізацію - програмування, а занурившись в процеси розробки, знайшов себе, як тестувальник.

Java developer
QA Engineer, Warmy.io​
Випуск: 30 травня 2022 року, Диплом
Курс закінчив: Manual QA (Тестувальник)

Навчання на реальних проектах в командах із тестувальників, програмістів, веб-дизайнерів та проджект-менеджерів в супроводі викладачів практиків, які менторили протягом усього навчання, забезпечило гарантоване перше робоче місце.

Java developer
Senior QA Engineer, Cicklum​
Випуск: 30 жовтня 2015 року, Диплом
Курс закінчила: Manual QA (Тестувальник)

Стажування на реальних внутрішніх проектах у Вінницькій ІТ-Академії та чітка концентрація на задачах від викладачів-менторів дали відмінний старт і стрімкий розвиток в ІТ-індустрії.

Java developer
Backend developer, AnyBiz​
Випуск: 03 червня 2017, Диплом

Ще задовго до вступу в ІТ-Академію, я знав, що професія, близька до ІТ - це моє. Вперше про ІТ-Академію почув коли навчався в ВНТУ і навіть була спроба вступити. Але почав навчання тільки через декілька років, коли остаточно рішив повязати своє життя саме з програмування. Однією із причин, сому обрав саме цю академію, було знання, що після успішного проходження курсу навчання, тебе гарантовано працевлаштують, але все таки є одна умова - "Успішно". Тому розслаблятись особливо не доводилось. Одним із важливих аспектів є самоосвіта і бажання вчитись, щоб досягти своєї мети.

На роботу я влаштувався за декілька місяців до закінчення навчального року. На даний момент працюю Full stack девелопером в компанії Soft Generation, яка займається розробкою веб додатків, де щодня ставляться нові та цікаві задачі. І хоч програма навчання в ІТ-Академії по напрямку вебу розроблена на основі PHP, знання отримані тут, дозволили з легкістю перейти на розробку використовуючи Ruby on Rails. Тому погоджуюсь із словами одного з викладачів академії: "Не потрібно прив'язуватись до однієї мови програмування, потрібно знати принципи програмування", фраза може не дослівна, але суть та ж =).

Java developer
UI/UX Designer, AnyBiz​
Випуск: 24 лютого 2020 року, Диплом

Досвід на реальних проектах із реальними замовниками під час навчання у Вінницькій ІТ-Академії сприяв отримати роботу веб-дизайнером.

Навчався в ІТ-Академії з грудня 2013 по липень 2015 (з невеликою перервою). До вступу в ІТА близько 18 років віддав Вінницькому національному технічному університету (шлях від студента до кандидата наук, доцента), останні 4 роки - на різних посадах у Вінницькому інституті Університету "Україна".

Головні чинники, які спонукали стати студентом ІТА:

  1. розчарування в нашій системі вищої освіти, яка (за винятком кількох провідних вузів) наразі практично не відповідає потребам сучасного ринку праці, і значною мірою перетворилася на такий собі "освітній бізнес" по торгівлі дипломами і "конвейєр по продукуванню носіїв дипломів". Ті ж викладачі, які з різних причин стають невгодними своєму керівництву (в т.ч. завідувачам кафедр, деканам факультетів і вище), з системи просто "видавлюються". Так сталося й зі мною, коли мою потенційно успішну наукову кар'єру у ВНТУ було "тупо" поламано...
  2. відчув потребу надолужити знання і навички в сучасних інформаційних технологіях, які протягом останніх десятиліть розвиваються дуже стрімко.

Про ІТА випадково дізнався, прочитавши іміджеву статтю в газеті. І одразу зрозумів, - це саме те, що мені потрібно. Адже у Вінниці наразі немає аналогічних навчальних закладів, які:

  1. за відносно короткий період надавали б вузьку фахову підготовку в галузі ІТ, орієнтуючись на сучасний рівень розвитку технологій розробки програмного забезпечення;
  2. забезпечували б рівень підготовки студентів, необхідний для повноцінного працевлаштування за спеціальністю "програміст". Як людина "зі стажем", до навчального процесу намагався ставитись критично.

Та головне, що наразі вважаю найбільш цінним - викладачі (а на мою думку, їх доцільніше називати "тренерами") є реальними практиками, які:

  1. "крутяться" в сучасному світі ІТ, тримають "руку на пульсі" стану речей, і без сумніву розуміють, що повинен знати і уміти сучасний айтішник, щоб бути успішним на ринку праці (як в Україні, так і за кордоном);
  2. фаховий досвід, здобутий "тренерами" ІТА, є найбільш цінним здобутком, і запозичувати його студенти мають можливість практично цілодобово (завдяки Інет-зв'язку), а не тільки під час занять.

Ще продовжуючи навчатись, почав працювати викладачем ІТА (керівництво академії дало зрозуміти, що мій минулий викладацький досвід може стати в нагоді). В роботі програміста - я просто відчуваю, що це моя "стихія", оскільки в процесі написання коду (незалежно від мови програмування) і його успішного відлагодження практично завжди отримую якийсь своєрідний "кайф", причини і природу якого важко пояснити і описати... :-)